Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

javio mi se neki sluzbenik, dovoljno pametan da iz prve skapira sta mi treba.

i dao mi je informaciju, do kurca. u novom sadu je moguce overiti kupoprodajni ugovor iskljucivo radnim danima do 16h. pretpostavljam da ljudi koji idu na posao teba da uzmu slobodan dan da bi zavrsili tu birokratsku idiotariju koja traje ukupno 3 minuta. nabijem na kurac kompletnu drzavnu administaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni i dalje radi, keširano. Jebiga, Lou, moraš brže d'usklikćeš.

U principu, pitaš Gugleta za "life hacks (to make your life easier) i nać'eš brdo linkova. Još ako uključiš "tumblr" i isključiš mozak, eto te kako provodiš sate i sate gledajući kako da unaprediš život, pritom zapostavljajući isti. Na kraju se isplačeš i iskenjaš i bude ti lakše. Vinjak included.

Jes' pravljeno za Amere, ali naletiš na neke zanimljive ideje, princip je bitan.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staviću i na putovanja i ovde, u nadi da će neko videti (modovi brišite ako smeta),

 

treba mi preporuka za neki jeftin smeštaj u Dimitrovgradu (u Srbiji)... na jednu noć.. please... neko predavanje treba da držim a neje smeštaj plaćen za nas doktorante -boraniju, nego imaju ideju da idemo autobusom ujutru (hm noću?) pa gledam opcije.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...