Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

Jedno vreme sam kupovao kafu u zrnu, ali me mrzi da je meljem stalno. U blizini stana je pržionica kafe, tako da uvek uzimam sveže prženu i krupnije mlevenu kafu. Ali i dalje to nije to, jer kod nas je kafa prilično loša za ovu cenu, kao i sve ostalo.

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

bile one nekada bombone s ukusom kafe...jbt koliko kafu u zrnevlju nisam vido i mleo jbt

 

haha evo ih

kavabon2-264x198.jpg

Viđam ih sada stalno po radnjama, ponovo su u opticaju. Uveli su još jedan ukus, valjda espresso.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' ima neko predlog kako da se otpuši sudopera, i to ona cev u zidu, ne ispod sudopere. Probao sam sa onom gumom za otpušavanje, sa hemikalijama, i kablom, a ne daju mi se pare vodoinstalateru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to sranje sam i sipao, pola te boce sam sljuštio, samo što je problem što je iste gustine kao voda, pa se samo izmeša sa vodom koja je u cevi umesto da potone dole i pregori govna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Žica je ok do 5 m. Onda prerasta u rat izdržljivosti kože na dlanovima i čelika. Čelik uglavnom pobedi.

 

Do sada, iskustvo po raznim evropskim, ostrvskim i azijskim odvodima nedvosmisleno me je navodilo na odpušivače koji dolaze u granularnom obliku. Ali stvarno.

Ono što bi trebalo da ti je dostupno je nešto nalik ovome

PC260015_zps653fe816.jpg

 

Dva il tri ova u suvom odvodu, a onda adekvatna količina vode na 110 C. Ima da dezintegriše spermu iz tinejdžera iz 1957-me, a kamoli kedla, masnoće i ostatke jela. Istina valja provetravati dok se iz odvoda budu pomaljale toksična stabla bele izmaglice ( i ne polakomi se ako budu zaličile na ženske ruke koje žele da ti miluju nozdrve, to je obmana) koje će smrdeti ko petnaest mladunaca iz reda homo sapiensa koji nisu presvlačeni par nedelja. Al rezultat je neprikosnoven. Voda u slivnik Ima da protiče ko Vrbas kroz Banjaluku.

Edited by Vresište
  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

... и скоро све Lilly радње. Има и црвена кесица, ако се добро сећам, која се користи са врелом водом. Има и течност од истог произвођача - мени се чини још боља од гранула. Али је свака та варијанта једно милион пута боља од цевола.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...