Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ako ti ne kisne terasa kupi onu kredu ili prah, meni je upalilo protiv onih crvenih buba na terasi.

 

Imam i ja jedno pitanje (opet voda -.-)

Uveče posle 12 onaj ventil na bojleru krene da curi kao lud, ok kapiram da se uveče poveća pritisak ali to obično kaplje, ovo curi kao da sam ga odvrnuo, i to samo poslednje dve večeri, a nov je ventil nema ni mesec dana, ne znam da li je on faličan ili je baš toliki pritisak da mora toliku količinu vode da pušta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma gde, pa cu ovde morati:

 

ima li neko pojma gde mogu da nabavim ovakve jastucice/uloske za slusalice? ove sto imam su sennheiser sluske, ne mogu kupovati nove jer su do jaja skupe samo zbog ovih sundjera pa reko da vidim da li se negde prodaju ovakvi jastucici?

 

00122684abb.jpg?preset=thumb-350

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet :D

 

Ja probao prvo po radnjama po Bgu, to je išlo tragično. I onda se okrenuo Aliju - https://www.aliexpress.com/item/New-Black-50pcs-Soft-18mm-Replacement-Ear-Pad-Bud-Foam-Earbud-Cover-For-Earphones/32374282166.html

 

Još mi stiglo nešto rekordno brzo, obično sa Alija čekam po mesec dana, ovo tipa dve nedelje iz nekog razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ću zvučati kao da sam instruisan lemijem ako se nadovežem - but friend with weed is better?

 

Za one sa jeftinijim ulazinicama (i Gojka :P ) - jer lemmy proziva cenjenu nam adminisratorku da se drogira :D

Edited by B@K@

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha:

 

a friend with breasts and all the rest!

 

 

kako su ga sabrali u tri stiha, sex bez obaveza sa sisatom travarkom, nema dalje.

 

Nego Bako, šta ti voliš od muzike? Zato tebe gojko ne zna, jer ima dovoljno poštovanja prema svom vremenu da izbegava Sve & Svašta podforum koliko god može, a ti slabo zalaziš na muzičku sekciju :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe dajte neki spomenar, da se (iznova) spoznajemo.

Mojne sada da nabrajam ovde, imaš LFM u profilu, pa pogle'j; 100 godina nisam skroblovao ovako, al' sad vidim da mi yutubskrobler radi, pa ćeš steći utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...i ostade od svega samo gorak ukus u ustima (adminkinim HEHE)...

 

Otvoriću ja temu ''leksikon'', ali će biti koncipirano da svi odgovaraju na ista pitanja, slobodna forma može na kraju ako neko baš ima inspiraciju da govori o sebi. :maca:

Ali kasnije, sada još uvek sakupljam pitanja.

I ima novi admin STROGO da SANKCIONIŠE spam.

 

sex bez obaveza sa sisatom travarkom, nakon kasnog buđenja u danu bez mnogo obaveza

 

fixed

 

 

 

Nego, pravi razlog zašto sam došao ovde (!) je da pitam da mi date spisak svih živih domaćih sajtova za kupoprodaju drangulija, u slučaju da nešto propuštam, treba mi neki proizvod pa da prečešljam na što više mesta.

Ja znam kupujemprodajem, limundo kupindo, ovaj neki novi kurac Lalafo aplikacija, Halo Oglasi, ima li još nečega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...