Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Dao si 200 dinara za Legende, kada za iste pare imaš Branku Sovrlić i Vanesu Šokčić?! I pored takvog kvaliteta ti kupuješ Legende? Ne kapiram.

 

pa nisam ja dao vec moja majka posto je ona mi kupila disk.a i ne volim ja branku sovrlic mada cesto iz zezanja provritim onu pesmu od nje "bolje bi bilo za tebe da manje gledas u druge zene" ali svakako bi da 200 dinara recimo za orginal halida muslimovica,mikija gajica ili mileta delije.mada njihovi orginali vrede vishe a mene mrzi da dam pare sto je mozda i razlog zasto nemam te orginale

 

Шта ће ти кад си страни плаћеник.

 

 

Воја Гајдаш - Сабрана дела

 

samo da se zna pricao sam ponovo sa vojom gajdasem i on nema izdavacku kucu

Share this post


Link to post
Share on other sites

au covece! gde si nabavio to zlo? :rockdevil:

 

Prosle godine u septembru. Isao sam u CD shop onako bez konkretnog cilja i naleteo na to. Nisam razmisljao ni nanosekundu. Cena je bila nekih 1400 ili 1500. Nasao sam ga u Novom Sadu, CD shop "Mungos".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekopavanje rafova po tržnim centrima je urodilo plodom. U Tempu (u BL) nađem neko poludivlje (VTC Wien) reizdanje prvog albuma Brejkersa za 3 eura - zemlja porijekla: Switzerland, uvozni i distributer: Malex D.O.O. Grude, i disk MTS - Bez struje za jedan euro. Malo dalje u Fisu napokon nađem album našeg prošlogodišnjeg predstavnika na Evroviziji (a vašeg favorita), Elvira Lakovića Lake, po pristupačnoj cijeni od 4,5 eura. Bio je to lijep dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekopavanje rafova po tržnim centrima je urodilo plodom. U Tempu (u BL) nađem neko poludivlje (VTC Wien) reizdanje prvog albuma Brejkersa za 3 eura - zemlja porijekla: Switzerland, uvozni i distributer: Malex D.O.O. Grude, i disk MTS - Bez struje za jedan euro. Malo dalje u Fisu napokon nađem album našeg prošlogodišnjeg predstavnika na Evroviziji (a vašeg favorita), Elvira Lakovića Lake, po pristupačnoj cijeni od 4,5 eura. Bio je to lijep dan.

Cujem i da na Trznici (da ne kazem pijaci), moze da se kupi prvi Rapid Force na original disku, sto nisam siguran ni kako, ni odakle, pogotovo ako to na original disku nije ni izaslo, vec na kaseti. Ali nesto postoji, provereno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se moze naci u prodavnicama ili da kontaktiram sam bend preko myspace stranice?

Kao sto rece Vlaja, ima u Mungosu, tamo je moj drugar uzeo, a ja sam dobio album na koncertu, sa sve autogramom. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

love hunters - donau

 

нисам знао да ово постоји на диску...

 

Иначе видех и кербер - антологија, али 800 кинти...

Edited by Ф1!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...