Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Leti je čak i dozvoljena upotreba kukuruza umesto ječma, zbog povećane potrošnje piva. Nikšićko mi je mnogo razvodnjeno, kad pijem pivo, volim da pijem pivo, a ne vodu kojom je neko oprao čašu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmes kriglu piva i unutra ubacis punu casicu tekile. I morads odmah da uzmes da pijes, i to na eks, a tekila kad se ubaci pocne da kljuca i peni :) Do jaja pice, posle par komada si koma :)

 

E Rourasydan, odlicna kombinacija, evo upravo sam slistio jedno, odlicno, oclicno... :da:

 

jedino nije doslo do reakcije kljucanja kao sto si naveo... mozda je trebalo vise tekile da sipam???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vodu.Zlatibor ili Vrnjci.Sokove izbegavam ali ako vec pijem,pijem "originalnu" kolu.Sto se tice piva popijem mozda 5 flasa godisnje,preselo mi jos od decembra 2007.(mesao sam jeger,votku i pivo i dobio sam dobitnu kombinaciju dranja zeludca) od tad kako popijem jedno odma mi se dizna zatvori i dalje ne moze,a kad vec pijem pivo pijem staklenog Jelena ako toga nema necu ni da pijem.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolja je voda sa cesme...ove kupovne su za dezurne paranoike i hipohondere...nesto kao moj mladji burazer...rosa i prlom voda iimaju ukus k'o da ih vade iz kanalizacije...ove ostale se pune na cesmi,pa ih upakuju kao lekovitu...slepi progledaju,leprozni se izlece,blabla...

ima i ona stara krajiska pesma:"necu vode iz frizidera,dam mi onu sa plitvickih jezera"...satanik gotik pank :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupih juče limenku Hajnekena, čisto da ga ponovo probam posle sto godina. Bačenih 130 dinara, slabo i nikakvo govno.

 

Samo Nikšićko tamno, Lav i Jelen, jebeš ta fensi piva.

 

Hajneken je užasan.Od stranih piva gotivim Plzensko,češki Bud i Amstel.

Ali naravno crno Nikćko i Lav 7 su neprevaziđeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fin izbor. Budweiser i jeste češki, ameri su ga maznuli i nazvali totalno drugačije - Bud :haha: Amstel ima verovatno najbolji odnos cena/kvalitet kada su u pitanju "naša" piva. Šteta što su velike kompanije upropastile pivo. Sad samo neke lokalne pivare prave odlično pivo, koje retko napušta zemlju/pokrajinu. 'Bem ti život kad u 21. veku zbog piva moraš da ideš u Češku, Bavarsku, Irsku

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...