Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Upravo sam se vratila sa casa voznje.

Ok j asam Beogradski fenomen :) najbolje i najsmirenije vozim iskljucivo po kishi.

na mene kisha blagotvorno deluje, za razliku od leta kada lakse padam u smor i aka depresiju...

Kisha je lek, obozavam kishu i ladno.

 

Zelim jednom da odem na mesec dva u London cisto da proverim da li stvarno volim kishu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi bolje negde jos severnije, Irska i to. Bice ti to pravi test :zuba:

 

Ja ako odem u Irsku necu se trezniti niti izlaziti iz paba.. mada opet, mozda upadnem u jarak i pocnem da psujem kishu jer je jarak pun vode :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

možda tripujem ali reko bi da se skraćuju prelazna doba tj. iz zime uskačemo naglo u leto pa iz leta u zimu. nedostaju mi proleće i jesen od po cca tri metra dana kao i raspoloženja koja uz njih idu.

 

ako je tačno da se klima određenog podneblja odražava na mentalitet populacije, onda to kod nas ne izlazi na dobro. ili totalna otupelost i apatija ili predrkanost i padanje u vatru na keca.

 

ne valja kad klima guši i sputava ceo spektar raspoloženja za koje je ljudsko biće sposobno. zato je dobro seliti se češće i živeti u različitim klimatskim zonama. recimo, tri godine na Aljasci, dve na Tajlandu, godinu i po u Škotskoj, dve u Emiratima. pa onda nazad u Srbiju, pa kad se smoriš opet jednu turu odradiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

možda tripujem ali reko bi da se skraćuju prelazna doba tj. iz zime uskačemo naglo u leto pa iz leta u zimu. nedostaju mi proleće i jesen od po cca tri metra dana kao i raspoloženja koja uz njih idu.

 

Da, ovo je skroz tacno. Prelazna doba kao da nestaju a temperature se naglo menjaju. Stariji to bolje znaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...