Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Јебем му матер, докле форсирање преспорог Божића...

Не би могао ни мене са 110 кг да сачува.

 

To i ja kazem, Jovanovic je kreten, kad vidim Bozica na terenu, nije mi dobro...svaka mu cast za sve sto je uradio ranije, ali sad nije ni za sta...samo kod nas se igra na osnovu starih zasluga, uvek ce tako biti jer smo cobani...

Napad katastrofa, nemamo akcije, brzinu, samo na mahove nesto Gist uradi...

Slobodna bacanja katastrofa po obicaju, pa to ne mogu da shvatim...Veseli 0/3 vreca govana(Dzavai) 0/2, Dzerals 1/2...

Sreca pa nista nisam ni ocekivao, realno smo mnogo slabiji nego prosle sezone pa nam je i ovo veliki uspeh...

Steta sto se Vujanic povredio, bar ne bi Bozica gledali na pleju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебем му матер, докле форсирање преспорог Божића...

Не би могао ни мене са 110 кг да сачува.

 

To i ja kazem, kad ga vidim na terenu, muka me uhvati, Jovanovic nije normalan kad ga pusta daigra duze od 2-3 minuta...Svaka Bozicu cast za sve sto je uradio proslih sezona ali sad nije ni za sta. Samo kod nas se igra na osnivu starih zasluga, jer smo cobani...

Napad katastrofa, akcije nula, sutevi na silu, ne otkrivaju se, sve sporo, bez ideje, igramo samo na mahove Gista, tako nema sanse da se dobije ozbiljna ekipa.

Slobodna bacanja opet katastrofa, Veseli 0/3. vreca govana (Dzavai) 0/2, Dzerals 1/2, sa takvim promasajima sa penala, se gube utakmice...

Bar da se Vujanic nije povredio, ne bi onda Bozica gledali na pleju...

 

Sreca pa nista nisam ni ocekivao, imamo mnogo slabiji tim od prosle sezone(pre svega na centrima koji nisu ni za kurac, a i na pleju smo drasticno losiji nego prosle seuone)

Ovo Siena glatko dobija, sad ce opet period gde 5 minuta necemo dati kos...

 

jebo te, imali smo period da vise od 7 minuta nismo dali ni poena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAIL-METAL-Y-U-NO-GET-Y-U-NO-GUY.jpg?imageSize=Medium&generatorName=Y-U-NO

 

I dalje ne razumem sta je fora sa ovom belom siptarcinom ,ali ok vidim neka nova anonimus fora raznih isprdaka ovog foruma .

 

Užas od igre :udri: jebali ih Božić i Kecman, ne zna se ko je bio gori..

I jebali ih oni transparenti po Areni, retardi :udri:

 

Sve si u pravu , navijanje je bilo odlicno , ali transparenti uzas !

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

I dalje ne razumem sta je fora sa ovom belom siptarcinom

 

u tome je i poenta, ovaj meme je namenjen onima koji ništa ne razumeju. Prepusti se mudrosti yuno guy-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...