Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Evo ja sam naklonjen radikalima i to čak onoj Šešeljevoj struji. :pivopije:

Znači li to da sam zaostao? :)

 

ne, to znaci da si naivan pa ne vidis da radikali samo seru, brbljaju a nista ne rade...po meni, oni su svojim glupostima naneli mnogo stete nacionalizmu...jebes partiju gde se za 20 godina ne pojavi skoro ni jedan novi lik, ima njih par koji su glavni, uzimaju pare...i samo seru...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, to znaci da si naivan pa ne vidis da radikali samo seru, brbljaju a nista ne rade...po meni, oni su svojim glupostima naneli mnogo stete nacionalizmu...jebes partiju gde se za 20 godina ne pojavi skoro ni jedan novi lik, ima njih par koji su glavni, uzimaju pare...i samo seru...

 

Ne, to je Ok... ali mene zanima šta El Karnisero ima na to da kaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, to znaci da si naivan pa ne vidis da radikali samo seru, brbljaju a nista ne rade...po meni, oni su svojim glupostima naneli mnogo stete nacionalizmu...jebes partiju gde se za 20 godina ne pojavi skoro ni jedan novi lik, ima njih par koji su glavni, uzimaju pare...i samo seru...

 

Evo slazemo se bar oko necega.

 

Ali sad posto sam ja glup jel' to znaci da si i ti glup po ovom pitanju? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
читаш, ал' не добре :)

 

Прометхеус, нису курац а нису ни исти

 

pa koji su to organi onda :)

 

----------

 

 

Karnisero, prvo imaš politička uvjerenja, pa onda partiju koja u nekom procentu zastupa ta uvjerenja, najčešće deset puta gore i gluplje nego što su to uvjerenja sa početka. Zato se lijepo upoznaj sa samim uvjerenjima bez posrednika.

 

A ima i političkih uvjerenja koje ne zastupa nijedna partija, npr ekologija, jedno je šta oni pričaju, tu nijedna partija ništa ne radi.

 

I sad ti meni kaži da je neki ekolog član DS jer su mu oni rekli da se bore za životnu sredinu... pa da i njega pošaljem kod Laze.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

neki ugrušak, zamašćena arterija... Vučić se sad izgubio ne znamo gdje se nalazi...

 

Nego sad tek ukapirasmo da je DS go kurac. A to i nije baš mnogo komplikovan organ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa ond aznamo šta su :)

 

brown brothers :) a Čeda je hemoroid.

 

 

 

Je li ovaj DS obrezan, zna li neko?

 

 

Vučić je na nekim laboratorijskim analizama, ko zna kad će da se vrati...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi orginalan,te grafite sam vidjao po gradu.

 

ама баш ништа.... гомила недојебаних педера и лезбачи који ишту дрогу а мрзе своју државу... :)

 

Znaci oni smrcu lepak.

 

pa ond aznamo šta su :)

 

brown brothers :) a Čeda je hemoroid.

 

 

 

Je li ovaj DS obrezan, zna li neko?

 

 

Vučić je na nekim laboratorijskim analizama, ko zna kad će da se vrati...

 

A sta je NS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...