Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

ja mislim da granica pedofilije je jako kompleksno pitanje.mislim da neko ima 30 ne bi trebao da j one od 16 zato sto tu postoji 14 godina razlike.ali za nekoga ko ima 20 dali je to prikladno?/pa na ovo je tesko odgovoriti,ali odgovor je da.a u vezi prica o terijerima pa je mislim da su oni zuti terijeri bas super ali lepsi su ovcarski psi kao nemacki ovcar

 

Hahaha, ovo je meni previše :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja je bilo, Toma je baš objasnio neke stvari. Pacovka, naravno, na svoj stari, dobri, B92 način konstantno je pokušavala da ga isprovocira, ali ne da se Toma :da:

A šta je to Toma objasnio?

 

Ja sam se nadao da će Toma imati neki bolji argument sem pljuvanja Vojislava Šešelja (čoveka koji nije tu), a ne floskule "E ja sam bio dobar i slušao Šešelja, i pušio mu, iako se nisam slagao, al' me on izneverio..."

Pa ako se nisi slagao, što si koji kurac slušao Šešelja? Što nisi Šešelju rekao odmah?

Budalaštine.

 

Ipak će biti da strane agenture haraju zemljom i da su pokušale da rasture radikale.

Čik da vidim da mi neko protuvreči. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi rekao ništa što ima smisla, da bih ti protivrečio.

 

Btw, Olja Bećković je baš zgodna, a uz to u najboljim godinama.

 

Nadam se da se salis.

 

Значи, није ми добро од овог Карнисера и његове фасцинантне опчињености сексепилом Оље Бећковић.... грозота :(

 

Ljubomorna si. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи, није ми добро од овог Карнисера и његове фасцинантне опчињености сексепилом Оље Бећковић.... грозота :(

 

Misliš da si bolja riba od Olje? Dobro, mislim i ja da sam bolji od Vuka Jeremića, pa on trsi Natašu, a ne ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...