Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Pričajte vi šta hoćete, ali najperveznija je ona SPS-ovka predsednica skupštine.

 

I sama je rekla u dvouglu: "Nije mi strano, sve što je ljudsko", ne shvatajući u svojoj gluposti da tu rečenicu najviše koristi gay populacija.

Valjda joj je zvučalo moderno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Natašu sam se ložio još dok se prezivala Lekić i radila na BK. Samo što ja nemam bogatog ćaleta koji bi me poslao u SAD na studije, niti se uvlačim u dupe Tadiću. Vuk ima te predispozicije i zato je Nataša sada njegova. :icon_ne:

 

Čekaj malo, je l' misliš na ovu tetu?

 

zabava_bojana_lekic.jpg

 

To ti je Bojana, a ne Nataša Lekić.

 

... i zmija je otrovnica, naivan si ti Prince za nju. U stvari svi mi. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro više ljudi, hoćemo li prestati već jednom sa kačenjem slika? Ovo je Opšta tema na RMF, jeste namjenjena "opštim stvarima", ali nije opšta tema na Sve i Svašta pa da pričate baš o bilo čemu. Dakle, držite se neke osnovne ideje RMF foruma.

 

 

Ja sam zamjenik predsjednika RMF pod-foruma, slušajte me :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brisel, Beograd -- Savet ministara EU nije doneo odluku o odmrzavanju Prelaznog trgovinskog sporazuma, izjavio predsedavajući Saveta Bernar Kušner.

 

Hahaha... kako nas podjebavaju, pa ovo nije normalno. :)

 

Beše prvo isporučite Miloševića i biće sve u redu... pa srpske generale.. evo sad prodali i Karadžića.... i hahaha... kako nam zavukli sad ovi iz EU. :) Pa to je bre podjebavanje u zdrav mozak.

Sad Svilanović cvili na B92 da se ne sumnja u dobre namere EU i moli narod da ne bude razočaran (valjda nas sprečavaju da se razvijamo zbog našeg dobra) haha :)

 

Eto vam vaše Evropske integracije... jebale vas integracije. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:o

 

cemu takva negativnos'?

 

e brate,ili ti avatar nabubrio ili se meni pricinjava... :confused:

 

:)

 

jebite se svi pederi

 

pa i jebu se...

 

 

da, gej je ok i nisu bili adam i eva nego adam i steva. pa ne radi mi fiksni pa iskaljujem ovde bes zajedno sa vama.

 

bili su Adam Sendler i Eva Ras...

 

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha... kako nas podjebavaju, pa ovo nije normalno. :)

 

Beše prvo isporučite Miloševića i biće sve u redu... pa srpske generale.. evo sad prodali i Karadžića.... i hahaha... kako nam zavukli sad ovi iz EU. :) Pa to je bre podjebavanje u zdrav mozak.

Sad Svilanović cvili na B92 da se ne sumnja u dobre namere EU i moli narod da ne bude razočaran (valjda nas sprečavaju da se razvijamo zbog našeg dobra) haha :)

 

Eto vam vaše Evropske integracije... jebale vas integracije. :pivopije:

 

 

 

znalo se da je mladic uslov i da holandija nece popustiti, ne vidim sta je tu iznenadjenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znalo se da je mladic uslov i da holandija nece popustiti, ne vidim sta je tu iznenadjenje.

Ma nije to meni iznenađenje... znao sam da šljam vlada prozapadnih ne misli ništa dobro Srbiji.

 

Iznenađenje je za neke moje poznanike (demokratske) jajare, koji su se ponadali da će izručenje i izdaja Karadžića doneti nešto njihovim nezasitim džepovima i stomacima, pa ih sad zajebavam i podsećam... iznenađenje je za ljude koji misle da je poltronisanje EU jedini put za Srbiju... iznenađenje je i za Tadića... jasno se vidi da je razočaran što je Holandija stopirala.

 

Što se mene tiče, ja im ne bih nikoga isporučio, niti bih pristao da radim po sistemu "isporučite nam, pa ćemo mi da razmislimo"... rekao bih im "Ja sam razmislio. Fuck off!"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...