Jump to content

2008.11.19. *SKC, Beograd* Haggard & Special Guest


Guest Kriki

Recommended Posts

  • Replies 344
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JEBEM VAM MATER SELJACKU KRVAVU U DUPE,PICHKE JEDNE OGAVNE,DA VAM JEBEM CHMAROVE SMRDLJIVE BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

EL STE MOGLI DA SE PROSETATE DO JEBENOG KNEZA DA KUPITE TU KARTU,MATER VAM JEBEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

FRUBI BRATE,NEMOJ NIKOG VISHE DA DOVODISH U OVU RUPETINU OD GRADA I ZEMLJE MOLIM TE!

 

UPROPASTILI SMO DOVOLJNO KONCERATA...

 

JEBEM TI LEBAC KRVAVI,KOLIKO SAM SE IZNERVIRAO!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

P.S

 

KOME DA VRATIM KARTU?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne zajebavam kuzim da si iznerviran, jer znam koliko si se radovao ovom koncertu, i kuzim da si iznerviran zato sto je otkazan jer je neke ljude mrzelo da kupe kartu dve nedelje pred koncert nego su cekali poslednji trenutak, ali jbg, razumi da je ovo u startu bio koncert visokog rizika i da je veliko pitanje isplativosti istog, i svaka cast organizatoru sto se uopste usudio da ih dovede (jer niko nema predstavu koliko taj bend ima publike u nasoj zemlji), s' obzirom u kojim je govnima bio posle legacyja... jbg ako je otkazan zato sto je ljude mrzelo da kupe kartu par dana ranije onda smo stvarno govna i ne trba nam vise nista dovoditi, ali ako nije bilo ljudi koji bi tu kartu kupili(sto je vrlo moguce), t nije bilo dovoljno ljudi koji slusaju ovaj bend, onda smo u sasvim drugoj vrsti govana, i od sad cemo samo Madonu moci da gledamo, a za relativno manje poznate bendove, koliko god dobri bili, mozemo da se slikamo. po 1000-ti put ista prica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auhh ljudi ne znam sta da vam kazem, MNOGO mi je zao ljudi koji su kupili karte i koji su se izcimali , nikako nije fer prema svima njima da se otkaze koncert....

 

Moracu da pomeram odluku do sl.nedelje !

 

Stvarno nismo u ovom fazonu da otkazujemo koncerte zbog lose prodaje, ali situacija nam je jebena... nemojte da pljujete po drugim ljudim koji nisu uzeli kartu nije to ni njihova krivica ...

 

Strpite se jos malo i da se svi nadamo da ce se desiti cudo do sl. nedelje...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auhh ljudi ne znam sta da vam kazem, MNOGO mi je zao ljudi koji su kupili karte i koji su se izcimali , nikako nije fer prema svima njima da se otkaze koncert....

 

Moracu da pomeram odluku do sl.nedelje !

 

Stvarno nismo u ovom fazonu da otkazujemo koncerte zbog lose prodaje, ali situacija nam je jebena... nemojte da pljujete po drugim ljudim koji nisu uzeli kartu nije to ni njihova krivica ...

 

Strpite se jos malo i da se svi nadamo da ce se desiti cudo do sl. nedelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, trebao si organizuješ da neko deli letke tamo gde se skupljaju potpisi za ulicu Milana Mladenovića. ;)

 

I definitivno ubuduće morate žene da uključujete u promociju koncerata, nema leba od ovih trve fanovskih varijanti! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...