Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Haha, dobro, nije bas za pohvalu, al' eto, oni bar javno iznesu to.

Nisu ni prvi koji su to uradili niti poslednji koji ce uraditi, to sigurno. :)

 

@Totamealand - Mislim da ce to biti audio, a ne video snimak (ne znam zasto, al' imam taj osecaj :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta fali npr. Heeding The Call ili Glory To The Brave?

Lazo, naravno da nije problem u tim pesmama, ali hajde uzmi i napravi listu onoga što bi želeo da čuješ i onoga što si čuo na koncertu, pa ako posle ne budeš rekao FUJ, onda si veći HF fan od mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато што су у бекстејџу имали много добро печење, ја јео :bigblue:

:)

Nego,sta ti kaze devojka - kakav je bio koncert? :bigblue:

 

 

Zezas?

Znaci, lik koji je stajao pored mene me je gurao iz nepoznatih razloga, a tad je bas bilo mirno (neka pauza valjda). Samo stoji i gura me laktom kol'ko god je mogao.

Pa ti sad reci da to nije bilo namerno. Mis'im, nije sad bilo neko masovno guranje, pa ono, zakacio te jedan, pa drugi, ovo-ono, nego se bas videlo da me namerno gura iza nepoznatog razloga.

O jebote,pa verovatno je lik pokusavao da se probije u prvi red i ZATO te je gurao (ne samo tebe kao tebe,vec sve redom),sta se tu tol'ko cudis? :confused:

Jer ono o cemu je Raven pricao je nesto drugo...

 

 

Lazo, naravno da nije problem u tim pesmama, ali hajde uzmi i napravi listu onoga što bi želeo da čuješ i onoga što si čuo na koncertu, pa ako posle ne budeš rekao FUJ, onda si veći HF fan od mene :)

:bigblue:

Znam,znam,i ja bih bio najsrecniji kad bi svirali nesto sa prva dva albuma (eventualno nesto sa treceg) :pivopije: Al' moglo je i drugacije da se protumaci ono sto si rekao da je "...ostatak liste FUJ" :D

 

 

 

By the way,u'vatio sam 2 Oskarove trzalice :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

By the way,u'vatio sam 2 Oskarove trzalice :pivopije:

 

A one trzalice dobro da punu kofu nisu bacili odjednom, ladno na pocetku gde sam bio tamo su najvise bacali a posle smo otisli sa drustvom na drugu stranu tj. blize izlazu i tamo nista ,bre :icon_ne:

Mehhhhhh moracu jos na koncerte :D

Edited by zokocx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezbaj,vezbak :bigblue:

 

 

I te trzalice nisam bukvalno u'vatio,nego su pale dole (onaj deo gde je security stajao) i ladno ih niko nije primetio :) I tako one stoje tamo,i stoje,i cekaju mene :D

Posle sam cimnuo nekog lika da mi ih doda :pivopije:

 

 

A jedan smrad novinarski mi je mazn'o jednu trzalicu :violent:

Ja je video,a on je pokupio :tehkista:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O jebote,pa verovatno je lik pokusavao da se probije u prvi red i ZATO te je gurao (ne samo tebe kao tebe,vec sve redom),sta se tu tol'ko cudis? :confused:

Jer ono o cemu je Raven pricao je nesto drugo...

Ne, nije pokusavao da se probije u prvi red. Pobogu, pa videla sam sta se desava.

Drug mu je bio u prvom redu, on je stajao iza njega i jednostavno me gurao. Eto, zato sto mu se hoce.

 

I nije gurao sve redom, nego bas mene.

Valjda ja znam sta je bilo.

 

Zato se i cudim. Ne bih toliko spominjala to da je masa skakala, pa me je slucajno gurnuo. Ovo je bilo namerno, iz nepoznatih razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ne voli HF a član je Yuma, pa si ga smorila po temama :):):):):)

Da, sigurno. :)

 

A možda je to jednostavno njegov fazon za muvanje. :bigblue:

Izem ti fazon, ako je to u pitanju (a nije). :)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAMMERFALL Destroys Vienna Hotel Room - Apr. 15, 2009

Peter Vinthagen Simpson of The Local reports that Swedish metallers HAMMERFALL have admitted to smashing up a Vienna hotel room on their European tour.

 

"We are ashamed," confirmed the Gothenburg band's drummer Anders Johansson, according to a report in the newspaper Expressen.

 

The band was partying at the Hotel Fürstenhof in the Austrian capital Vienna when things got a little out of hand.

 

Johansson admitted that a large quantity of beer had been consumed when he and guitarist Oscar Dronjak decided to show off some of their taekwondo moves on the hotel's furniture.

 

Dronjak reportedly injured himself when he tried to headbutt an offending inanimate object in the hotel room.

 

"His head now looks awful. We are hoping he will be able to cover it up. In Prague (this evening) the show is going to be recorded. He is very ashamed at the moment," Anders Johansson said.

 

Read more from The Local.

 

"No Sacrifice, No Victory", the new album from HAMMERFALL, sold around 1,400 copies in the United States in its first week of release, according to Nielsen SoundScan. The CD debuted at No. 38 on the Top New Artist Albums (Heatseekers) chart, which lists the best-selling albums by new and developing artists, defined as those who have never appeared in the Top 100 of The Billboard 200.

E seljaka...hoce da kopiraju one and the only Pantera guys!! Niko u danasnje vreme nije ni blizu njihovim izivljavanjima :rockdevil:

 

Drug mu je bio u prvom redu, on je stajao iza njega i jednostavno me gurao. Eto, zato sto mu se hoce.

 

I nije gurao sve redom, nego bas mene.

Ko gura...na kraju i ugura !! :) :)

 

Možda ne voli HF a član je Yuma, pa si ga smorila po temama :) :) :) :) :)

Ahahhahaha...jebeni vrh...bravo Grobe :) :) :)

 

Dobra devojka na metal koncertima ti je kao devojka na elektro smerovima...tacka nagomilavanja !! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e , da zanima me a sta je to bilo, kao svuda najavljivali : HF donosi punu opremu , zamak zastave , ovo, ono , ludilo!

a na kraju ispade doneli :evotigana: ?! WTF xD

Ne moze to da stane kod nas, mala je bina.

Trebao je biti i zamak, i laseri, vodopad... Svasta nesto cime bi i dozivljaj koncerta bio bolji, al' jbg.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pu jbm ti binu! koja beda... bas bih voleo da sam video tu vodu i te lasere i zamak!!! ccccccc JBM ti Srbiju! = Tursko selo kad nemozemo da napunimo neki veci objekat!!! :udri::red:

 

e, obe su od Ponte :muzicar: neam od Oscara, nije bacao kod mene posto je on skoro svo vreme bio desna, a ja bio bas ispred Ponte al dobro trzalica je trzalica, vazno je da trza :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj plz neka mi neko odgovori ako zna :ZASTO JE HF KONSTANTNO TOKOM CELOG CERTA ODLAZIO U BACKSTAGE? Razocarali su me...

I kakav je bio haos u 1. redu sa leve strane kad je pala ona ograda, al nema veze bar sam igurao tad debelog chovu sto se nabio ispred mene...

nece da mi upload slike... nznm kako :mrgreen:

 

Mislis na ono debelo polucelavo govno koje sam opisao na strani, recimo 36? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...