Jump to content

Iguman


Grobodan

Recommended Posts

Sad sam pokušao da slušam malo pred spavanje i kad sam čuo onaj krik u "Bludnice sestre" zamalo se nisam ugušio od smeha :) Onda sam se setio ovoga:

 

Kakav zvuk, kao da si babi sa upalom grla odsekao sisu bez upozorenja :)

 

i ovoga:

 

sad slusam Bludnice Sestre i sve zamisljam neku bakutu kako vristi na neku decu :) :) :)

 

i toliko me boli stomak od smejanja da sad ne mogu da spavam :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuce se i za treci, pa da se kompletira nesveto trojstvo crnogorskog blek metala. Samo cu rec da je u pitanju ozbiljan projekat na kojem rade 2 osobe + treca koja je odsvirala gudacke dionice, ali bez ikvakvog znanja kako ce isti biti (zlo)upotrebljeni. Da kult bude veci, pratece vokale ce odraditi 2 kurve sa vrelih ribnickih, koje jos ne znaju za podrum zla u kojem ce nam pozajmiti, a vama podariti, ciste zvuke teske agonije nastale u sadomantic ritualu koji ce biti sproveden 25. decembra tacno u 6 minuta posle ponoci. Muzika je mjesavina black metala i atmosferskih prilika, uz obilno pojanje za koje ce se pobrnuti otac Svetozar iz crnogorske pajserske crkve(u slobodno vrijeme raspop i child molestor). Produkciju albuma radi T-com i Slaven Knezovic, dok ce promotivne zurke na Chepurkama praviti Skochko i organizacija "zene u crnom, djeca na bljelom".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo, jesi li to ti umesao svoje poznavanje crnih umetnosti u kreiranju CG saundtreka satanskih obesmisljavajucih pozuda za najbizarnijim?

 

I da, evo vam spot za Spansku Iguman bracu

 

 

kult

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo, jesi li to ti umesao svoje poznavanje crnih umetnosti u kreiranju CG saundtreka satanskih obesmisljavajucih pozuda za najbizarnijim?

I to u klasicnom maniru ortodoksnih BM bendova.. trenutno regrutujem clanove, volio bih da i ti prodjes obuku koja traje 666 dana. Uclanjenje je 1000 evra, ugovor potpisujes sopstvenom krvlju i pjenom bijesnog konja Zekana. Nakon toga zarad inicijacije moras da sodomizujes preminulog crnog kokota, sto ce biti dokumentovano nokijom n95 i proslijedjeno nasem gospodaru Milusu visokom zarad masturbatorske obrade i arhiviranja. Tajni nacin rukovanja i ostale obrede ne bih otkrivao zbog moguce zloupotrebe medija i suparnicke grupe preko Morache koju vodi crni mag Kinetic.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče predstojećeg albuma "Bludni sin", rekao bih da slijedi nešto drugačiji koncept kad je lirika u pitanju... Pjesme su stilski, a pojedine i po dužini, u najboljoj tradiciji epske poezije. "Gorski vijenac" crnog metala :zeleni:

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rogati kopitar je solidno odradjeno izdanje. Da je onaj intro molitva snimio npr. Watain, to bi odmah bio vrh 'estetike ortodoksnog bm-a'. Ne znam odakle su likovi to snimili/semplovali, ali intro je dobar. Ostatak muzike je vec standardna BM krljacina bez produkcije. Ko voli, voli.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htio sam da okačim još jednu numeru sa prve verzije mini-albuma, ali mislim da je ona rezervisana za sljedeće izdanje, tako da do daljnjeg - ništa...

Pjesma se inače zove "Raspop satanista" :mrgreen:

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Преслушавши материјал и, пре свега, созерцавајући саму срж текстова, озбиљно сам се запитао да ли је страна коју сам одабрао права и да ли ћу, кад дођу последњи часи, бити на исправој страни бојишта.

 

 

С тим у вези, не могу а да не препоручим - Nazhand - Fear For The Day That You Have Nothing To Fear For (2008), амбијентални блек из Ирана.

 

mislim da je sanduk/kovceg gde se nalaze posmrtni ostaci nekog sveca ili sl

 

Да. Ћивот или кивот.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...