Jump to content

R.I.P. Boško Radišić, naš veliki prijatelj


azal

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Било је овде неке расправе о једном концерту у СКЦ-у који је најављен као Смак, иако су у питању били гос'н Најда и екипа. Точак није уопште био на видику. Углавном, водила се расправа, сви смо се сложили да је труло, а откуд он нађе баш мени да пише, немам појма. Вероватно зато што сам модератор или нешто слично. Елем, каже човек следеће:

 

"Dosta vise aman sa tim proseravanjima o prisvajanju imena.Idete mi svi vi poznavaoci muzike na kurac bre.Kad sam ja prisvajao ime Smaka?Pa ljubite u kurac onog idiota Borisa,a ne znas da se zbog njega i raspala grupa koju volis.Covek mogo uzivo da otpeva dve pesme.Svi ste vi idioti definitivno.Pustite me na miru,krajnje je vreme.Najda"

 

Ја му фино разложно све обајсним, а он мени даље каже:

 

"Po toj logici ti bi trebalo da budes moderator nekog pop sajta,a ne tzv. yumetal varijante.

Gadi mi se sta sve lupetate o meni.Na kraju krajeva i treba da postoje takvi kao sto si ti jer potvrdjuju tezu kolika smo cobanska zemlja.Uglavnom tebi slicni i namecu svoje misljenje o muzici,a blago receno,veze nemaju.Bez uvrede,ali ja to mislim a vi samo to potvrdjujete svojim lupetanjima.

Za pevace koje se palite uslov je da pevaju dva tona,a2 i h2.To je vas parametar.

I sta ja da pricam sa vama o muzici,kad ste u odrpanim Maiden majicama,masne kose i puno kompleksa.

Kad budes imao prilike da ukapiras sta sam ti uopste rekao,verovatno ces biti deka koji cirka kaficu u nekoj birtiji.

Pozdravi sve tvoje drugare.Sledeci put kad me slusas stavi vatu u usi da ti slucajno voda ne udje u njih.

Ja sigurno vise volim Smak od svih vas zajedno i zrtvovao sam dobar deo svog zivota i mladosti da bih Tocku bio veran,a vi optuzujete i serete.

Ja nikad nisam napisao Najda Smak,to su radili menadzeri.Nekoliko svirki sam otkazivao zbog toga,pa i taj tribute to Smak je bio grupi u cast,a ne meni.Kao trojka smo zvucali bolje nego sa sve pokojnim Lazom.To su bile obrade,a valjda toliko mozes da ukapiras sta znaci tribute.

I na kraju ja sam od Smaka pokupio ono najbolje,a vi ste jos uvek u "74.-oj god.Zao mi vas je ponekad koliko ste ograniceni.Neka je Boris ziv i zdrav,takodje i Kerber,mislim Gale.U svakom slucaju nemerljivi su u odnosu na sve vas.

Ako neko treba da bude odgovoran to su upravo menadzeri i sa tim zavrsavam.Imam svoju muziku koju tek necete da skapirate.Poseti www.myspace.com/deliveranceinc pa poslusaj malo pesme Idolatry i Inside the circle.

Uzivaj u dobroj muzici i zelim ti sve najbolje.

NAJDA"

 

Да ли је потребан икакав коментар?

 

Ovo podebljano me je zaintrigiralo kad sam prochitao sad....

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...