Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Koncertne agencije u Srbiji

Featured Replies

  • Replies 7.7k
  • Views 743.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • FRUBI_ZMIJA_GADAFI
    FRUBI_ZMIJA_GADAFI

    LEGACY je NAJBOLJA KONCERTNA METAL AGENCIJA PO POSLEDNJIM ISTRAZIVANJIMA KOJE JE SPROVEO STRATEGIC MARKETING!   Nakon koncerta NILE poraso nam rejting.  

  • Zao mi je sto nisam odmah odgovorio,ali nekoliko dana sam bio odsutan jer sam lobirao u privremeno okupiranoj Krajini.Takodje zahvaljujem i Kuruzu,sto je ostavio link za temu jer se u protivnom ne bih

  • Dosadilo mi je vredjanje pa rek'o da se javim ovde. Sixx, ja sam Milorad Vuckovic, moj telefon je 065-667-9999, molim da me pozoves da izadjemo negde, bilo gde, da mi objasnis zasto sam retard, gde

711329916_1491086269720427_7288188038356

GODLESS dolaze iz daleke Indije nastali su 2015. godine i do sada su objavili jedan studijski album kao i nekoliko singlova od kojih je poslednji objavljen 2025. godine pod nazivom Godless of Decay. Svoj tvrdokorni death metal zvuk temelje na uzorima kao što su Morbid Angel, Deicide i drugi pioniri ovog stila.

DEFACED su švajcarski death metal bend koji je do sada objavio tri studijska albuma a poslednji pod nazivom Icon je nedavno objavljen za Massacre Records.

Ulaznice će biti u prodaji samo na dan koncerta od 20h na ulazu u CK13 po ceni od 1000din.

U Somboru su dan kasnije, 600 dinara upad, pa ako vam je bliže.

https://youtu.be/bp3LlRkgumI

Ja gotivim samo jednu pesmu njihovu, gledao sam ih jednom live i bilo mi je jako dosadno tako da sad nisam ni razmatrao da idem ali provereno je bilo vrhunsko zezanje ko voli to, punkerska energija.

Za izbegavati,ali zato ovaj rusko-meksički Nekroskop paket obećava..

Flaming Lips oduvali sinoc. Nisam poklonik benda, slusao sam onaj album sa robotima davno i anime likusom. Ali ovo je bila cista, organska muzika napravljena od strane ljudi za ljude. I koncert je bio podeljen na dva seta od po pedesetak minuta svaki. Sto i nije lose.

Ojebase i sa kostimografijom, balonima, konfetama i dobrom atmosferom. Sto rece jedna devojka iz publike, malo nas je al smo Flaming Lips govna.

E pa kul, ja sam hteo ici, ali bilo mi previse to i Beat u par dana. Sudeci po ovome sto si napisao - nije bilo previse ljudi :( ?

600 do 700 ljudi uvrh glave. Uglavnom GENX, malo milenijalaca i klinaca.

Gledam sada kako Arsenal festival ispali narod za Sonatu. Pomeriše u 18h, a staviše jebenog Jakova Jozinovića u udarni termin gde je trebala biti Sonata. Sreća ne poslušah burazera pa nisam ranije uzeo kartu. Malo nas je al smo govna ovaj put samo tako bez Flaming Lips.

Ko je slušao kao ja Bilkića da mu peva na uvce zna koliko je to tačno..

Ali staviti lika koji nema ni jedan album u udarni termin pored benda koji ima 11 albuma je ludilo. Takođe čisto sumnjam da će publiku privući taj lik jer publika Arsenal festa ne sluša to. Bar kolko sam ja mogao da zaključim tokom svih ovih godina.

Edited by HEFEST

lik je nedavno odradio 10 rasprodatih koncerata zaredom u Sava centru

ako neko ne mora da se brine hoće li mu doći publika to je on, pa makar na Obscene Extreme nastupio

Jedno je Sava centar gde idu tetke i strine, a drugo je Arsenal gde se guraš u prašini sa masnim drogašima.

Edited by HEFEST

Pravo je pitanje zasto izmene u poslednji cas i zasto nisu mogli da dobiju drugi ili treci termin.

Arsenal pravi i dobre i lose poteze, ali onakav festival kakav recimo ja zelim, ne bi mogao da opstane na duze staze. Odziv bi nakon par godina postao slabiji, pa bi se svelo na kurvanje sa regionalnim zvezdama ili blago propadanje dok ne dodje nova vlasnicka struktura sa vizijom kurvanja.

Sve u svemu zbog poteza koji povlace u poslednjih par godina, ne bih se gurao sa njihovom publikom.

Malocas procitao da stoji baner kod ulaza festivala sa prethodnom satnicom.😄

pa da, to sto su menjali tek sad je najveci problem. ljudi vec isplanirali akcije po staroj satnici.

inace, bice bas frka ovog leta oko koncerata na zappa barki. izgleda da ce da zatvore do septembra, ko zna zasto, a pritom ne moze nista u bazu da se prebaci jer nemaju dobru klimu. ljudi pre par dana na nekoj ruskoj svirci padali u nesvest.

tako da ocekujem da ce sve negde da se seli, voivod, barlow, itd. mi cemo najverovatnije TWDY u Dorcol Platz a za Evoken jos ne znam.

3 hours ago, HEFEST said:

Ko je slušao kao ja Bilkića da mu peva na uvce zna koliko je to tačno..

Ali staviti lika koji nema ni jedan album u udarni termin pored benda koji ima 11 albuma je ludilo. Takođe čisto sumnjam da će publiku privući taj lik jer publika Arsenal festa ne sluša to. Bar kolko sam ja mogao da zaključim tokom svih ovih godina.

Nisi ispratio kad su hedlajneri bili Bijelo Dugme, Coby, Cola, Lil Pump i Mimi mercedes?

Što? Šta je tada bilo? Nisam išao te godine jer me ništa sem Oathbringera nije privlačilo.

3 hours ago, azal said:

pa da, to sto su menjali tek sad je najveci problem. ljudi vec isplanirali akcije po staroj satnici.

inace, bice bas frka ovog leta oko koncerata na zappa barki. izgleda da ce da zatvore do septembra, ko zna zasto, a pritom ne moze nista u bazu da se prebaci jer nemaju dobru klimu. ljudi pre par dana na nekoj ruskoj svirci padali u nesvest.

tako da ocekujem da ce sve negde da se seli, voivod, barlow, itd. mi cemo najverovatnije TWDY u Dorcol Platz a za Evoken jos ne znam.

broooo vatafak

3 hours ago, azal said:

tako da ocekujem da ce sve negde da se seli, voivod, barlow, itd. mi cemo najverovatnije TWDY u Dorcol Platz a za Evoken jos ne znam.

KC Grad ili moćni Fest se nameću kao sjajne zamene.

Jel još ne otvaraju vrata u Gradu prema bašti za vreme svirki,da se spremim adekvatno da mrem za Author&punisher?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 2

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.