June 17Jun 17 comment_3125270 naravnomozda moze na oba ako BCNR svira ranije. Evoken svakako nece rano, ima dve predgrupe Report
June 17Jun 17 comment_3125271 GODLESS dolaze iz daleke Indije nastali su 2015. godine i do sada su objavili jedan studijski album kao i nekoliko singlova od kojih je poslednji objavljen 2025. godine pod nazivom Godless of Decay. Svoj tvrdokorni death metal zvuk temelje na uzorima kao što su Morbid Angel, Deicide i drugi pioniri ovog stila.DEFACED su švajcarski death metal bend koji je do sada objavio tri studijska albuma a poslednji pod nazivom Icon je nedavno objavljen za Massacre Records.Ulaznice će biti u prodaji samo na dan koncerta od 20h na ulazu u CK13 po ceni od 1000din.U Somboru su dan kasnije, 600 dinara upad, pa ako vam je bliže. https://youtu.be/bp3LlRkgumI Report
June 18Jun 18 comment_3125287 izgleda da bas bilo dobro zezanje na High Vis sinoc, jel bio neko? Report
June 18Jun 18 comment_3125292 Ja gotivim samo jednu pesmu njihovu, gledao sam ih jednom live i bilo mi je jako dosadno tako da sad nisam ni razmatrao da idem ali provereno je bilo vrhunsko zezanje ko voli to, punkerska energija. Report
Monday at 02:58 PM3 days comment_3125338 Za izbegavati,ali zato ovaj rusko-meksički Nekroskop paket obećava.. Report
Tuesday at 07:38 AM2 days comment_3125349 Flaming Lips oduvali sinoc. Nisam poklonik benda, slusao sam onaj album sa robotima davno i anime likusom. Ali ovo je bila cista, organska muzika napravljena od strane ljudi za ljude. I koncert je bio podeljen na dva seta od po pedesetak minuta svaki. Sto i nije lose.Ojebase i sa kostimografijom, balonima, konfetama i dobrom atmosferom. Sto rece jedna devojka iz publike, malo nas je al smo Flaming Lips govna. Report
Tuesday at 10:56 AM2 days comment_3125357 E pa kul, ja sam hteo ici, ali bilo mi previse to i Beat u par dana. Sudeci po ovome sto si napisao - nije bilo previse ljudi :( ? Report
Tuesday at 11:51 AM2 days comment_3125358 600 do 700 ljudi uvrh glave. Uglavnom GENX, malo milenijalaca i klinaca. Report
23 hours ago23 hr comment_3125376 Gledam sada kako Arsenal festival ispali narod za Sonatu. Pomeriše u 18h, a staviše jebenog Jakova Jozinovića u udarni termin gde je trebala biti Sonata. Sreća ne poslušah burazera pa nisam ranije uzeo kartu. Malo nas je al smo govna ovaj put samo tako bez Flaming Lips. Report
22 hours ago22 hr comment_3125377 Pa naravno da ce jakov ici na udarni termin. U svakom slucaju zamena limunadice za limunadicu.. Report
15 hours ago15 hr comment_3125379 Ko je slušao kao ja Bilkića da mu peva na uvce zna koliko je to tačno..Ali staviti lika koji nema ni jedan album u udarni termin pored benda koji ima 11 albuma je ludilo. Takođe čisto sumnjam da će publiku privući taj lik jer publika Arsenal festa ne sluša to. Bar kolko sam ja mogao da zaključim tokom svih ovih godina. Edited 14 hours ago14 hr by HEFEST Report
14 hours ago14 hr comment_3125380 lik je nedavno odradio 10 rasprodatih koncerata zaredom u Sava centruako neko ne mora da se brine hoće li mu doći publika to je on, pa makar na Obscene Extreme nastupio Report
14 hours ago14 hr comment_3125382 Jedno je Sava centar gde idu tetke i strine, a drugo je Arsenal gde se guraš u prašini sa masnim drogašima. Edited 14 hours ago14 hr by HEFEST Report
13 hours ago13 hr comment_3125383 Pravo je pitanje zasto izmene u poslednji cas i zasto nisu mogli da dobiju drugi ili treci termin.Arsenal pravi i dobre i lose poteze, ali onakav festival kakav recimo ja zelim, ne bi mogao da opstane na duze staze. Odziv bi nakon par godina postao slabiji, pa bi se svelo na kurvanje sa regionalnim zvezdama ili blago propadanje dok ne dodje nova vlasnicka struktura sa vizijom kurvanja.Sve u svemu zbog poteza koji povlace u poslednjih par godina, ne bih se gurao sa njihovom publikom. Malocas procitao da stoji baner kod ulaza festivala sa prethodnom satnicom.😄 Report
12 hours ago12 hr comment_3125384 pa da, to sto su menjali tek sad je najveci problem. ljudi vec isplanirali akcije po staroj satnici. inace, bice bas frka ovog leta oko koncerata na zappa barki. izgleda da ce da zatvore do septembra, ko zna zasto, a pritom ne moze nista u bazu da se prebaci jer nemaju dobru klimu. ljudi pre par dana na nekoj ruskoj svirci padali u nesvest.tako da ocekujem da ce sve negde da se seli, voivod, barlow, itd. mi cemo najverovatnije TWDY u Dorcol Platz a za Evoken jos ne znam. Report
11 hours ago11 hr comment_3125386 3 hours ago, HEFEST said:Ko je slušao kao ja Bilkića da mu peva na uvce zna koliko je to tačno..Ali staviti lika koji nema ni jedan album u udarni termin pored benda koji ima 11 albuma je ludilo. Takođe čisto sumnjam da će publiku privući taj lik jer publika Arsenal festa ne sluša to. Bar kolko sam ja mogao da zaključim tokom svih ovih godina.Nisi ispratio kad su hedlajneri bili Bijelo Dugme, Coby, Cola, Lil Pump i Mimi mercedes? Report
10 hours ago10 hr comment_3125389 Što? Šta je tada bilo? Nisam išao te godine jer me ništa sem Oathbringera nije privlačilo. Report
9 hours ago9 hr comment_3125391 3 hours ago, azal said:pa da, to sto su menjali tek sad je najveci problem. ljudi vec isplanirali akcije po staroj satnici.inace, bice bas frka ovog leta oko koncerata na zappa barki. izgleda da ce da zatvore do septembra, ko zna zasto, a pritom ne moze nista u bazu da se prebaci jer nemaju dobru klimu. ljudi pre par dana na nekoj ruskoj svirci padali u nesvest.tako da ocekujem da ce sve negde da se seli, voivod, barlow, itd. mi cemo najverovatnije TWDY u Dorcol Platz a za Evoken jos ne znam.broooo vatafak Report
9 hours ago9 hr comment_3125392 3 hours ago, azal said:tako da ocekujem da ce sve negde da se seli, voivod, barlow, itd. mi cemo najverovatnije TWDY u Dorcol Platz a za Evoken jos ne znam.KC Grad ili moćni Fest se nameću kao sjajne zamene.Jel još ne otvaraju vrata u Gradu prema bašti za vreme svirki,da se spremim adekvatno da mrem za Author&punisher? Report
2 hours ago2 hr comment_3125399 to ne znam, nadam se da nece po ovim temperaturama da smaraju sa tim. Evoken u SKC Bazi najverovatnije, tamo je fino i hladnjikavo, podrumce. Report
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.