Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

THE CREEPSHOW (Kanada), VIRUS (UK), ROOT (Češka), SARCASM (Slovenia), EXPIRE (USA), ARMAGEDDON (Srbija), PHANTASMAGORIA (Hrvatska), THE WAY OF PURITY (Finska), THE BRIDGE (Srbija), GUARDIANS OF TIME (Norveška), CARONTE (Italija), GROUND ZERO (Srbija), REPLICUNTS (Srbija), WELICORUSS (Rusija), INFEST (Srbija),

PUTRID BLOOD (Srbija), WAR-HEAD (Hrvatska), SCAFFOLD (Srbija), LAZARATH (Srbija), ALITOR (Srbija),

DEADLY MOSH (Srbija), SANCTRUM (Švedska), THE FATHER OF SERPENTS (Srbija), ARMADA (Meksiko),

SOULCAGE (Srbija), PUNKART (Bosna), CORTEX (Makedonija) i THUNDERSTEEL (Srbija).

 

Root :o

 

i Expire :rockdevil:

 

e da, i Nuclear Assault :D

 

http://nocturnemagazine.net/vesti/8363/fear-factory-nuclear-assault-napalm-death-i-terror-predvode-masineriju-explosive-bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni je uvek jaca publika na koncertu godine od sminkera koji imaju para za egzit a ne znaju na sta idu

 

pogotovo sto je u novom sadu.

"e ides na egzit", pitaju me ljudi

- ne, imam neke obaveze

"e ja kupio kartu"

- super, ko svira

"nemam pojma"

- gotiva, bitan je šiz

"ma da egzit naaača zurka aeeeeooeea"

- e jeste, da...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što nisu Prieste i 'Ween ubacili na Exit. Na ovom festivalčiću će fanovi Bore Čorbe popizdeti kad vide metal.

Zbog čega tačno? Belgrade Calling ima mnogo više metal bendova iza sebe nego exit, ako izuzmemo domaće bendove. Pri tome karta za "Exit" ne znam koliko je ali kontam da bi bila skuplja nego ovako. Čak i da nije skuplja, tipa pretprodaja i sl.

Ne znam o kojim fanovima Čorbe pričaš, tj kakve oni veze imaju sa ovim? 29. su za sada samo Judas Priest i Helloween.

 

Na sve to Calling radi ekipa koja je radila i Maidene i još par rock / metal koncerata, za razliku od Exita kojima je to ono čisto "ubaci nešto da ne bude samo dance arena".

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...