Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

angelistor i slićni,kako ''sortiravaju'' muziku po folderima,i pišu brišu,id bre u kurac.to kolekcija...to sranje.šta ja imam kaseta,i ploća,to je kolekcija.

 

Angelistor ima više originalnih diskova nego 99% ljudi na ovom forumu :haha:

 

A da ne pričam i da je išao na više koncerata od istog tolikog broja :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Angelistor ima više originalnih diskova nego 99% ljudi na ovom forumu :haha:

 

A da ne pričam i da je išao na više koncerata od istog tolikog broja :haha:

 

A što troluješ po temi?ko ga boli kurac za tog raspada.prićam o metalu generalno i metalcima,a ti o svom svršavanju na njegove kolekcije.zajebi to.to svršavanje rabotite u ćetri zida.ima 99% više diskova nego ceo forum...da je bar 5% dao/utopijo za dobrotvorne svrhe,bio bi ćovek.ovako,tu kolekciju može za brisanje kenjare da koristi.

  • Upvote 9
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio danas ponudu putem last.fm, Mađarski sludge doom metal bend Torn From Earth bi da napravi u Beogradu koncert na leto, ako neko može da im to ostvari, super.

Hi,

 

I'm Viktor from the 3 piece sludge band Torn From Earth from Budapest, Hungary.

 

We'll be on tour this June/July, and we're looking for a gig in Beograd on 26. July.

 

We play a mixture of sludge, doom and post metal.

You can listen to our music here:

https://tornfromearth.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/tornfromearth

 

All we need is:

A place to sleep

Some drink and food

120 EUR for gasoline, van rental and saving the world.

 

Please let me know if you could help us doing a gig in Beograd or maybe you know anybody who could aid us here!

 

Thank you for your answer in advance!

 

Regards,

Viktor/TFE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobih i ja, sad sam hteo da prenesem.

 

Uruk i ja smo ih na prošlom Stonerizer-u pitali da li bi bili zainteresovani da dođu u Beograd, oni su skroz bili u fazonu da je samo potrebno da nađemo gde, super su likovi. Uživo kidaju, masivan zvuk, dva vokala se smenjuju, pri čemu basista izgleda kao lepši i mlađi Stiv fon Til, a gitarista kao lepši, mlađi i malo nerdy (zbog cvikera) Skot Keli. :D

 

Kontam da je prava ponuda za Resetor, ali ne znam u koji mali prostor bi bili ugurani, pošto "Fest" više nije u opticaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Разбијаћ нек се врати на форум оног тренутка кад престане да буде фејк

 

ДЕТЕЛИНАРА УЗВРАЋА УДАРАЦ

 

A ti znaš da sam ja fejk?jebo te majmunkov u dupe.i majmunkov i ja.a i vudu.

a ja vuduu jebem tetku.i strinu,iako mu ne dođe ništa.

 

znaći,vi mislite da sam ja ovaj šaban?

 

http://www.yumetal.net/forum/user/2335-voodoo/

 

nasmejah se.grohotom.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Distune Promotion i SKC vam predstavljaju

 

▶ Impulse tribinu: Kako promovirati glazbeni program - od klupskog koncerta do festivala ◀

 

▶ gosti:

Sanjin Đukić ( LAA )

Matjaž Manček (Kino Šiška, MENT)

Zoran Stajčić (Ravno do dna, Rolling Stone)

▶ moderator: Igor Bajok

 

Uspjeli ste doći nadomak pomno planiranog događaja ― dogovoriti se s agentima, “bookirati” artiste, pronaći idealno mjesto i nekako stići do zaokružene financijske konstrukcije koja ima veliku mogućnost ne urušiti se. Sjajno, ali izazovi promocije tek počinju i zato ćemo ih prodiskutirati na tribini s gostima koji su ih u nekom vlastitom (ne)savršenom scenariju uspjeli preživjeti. Gosti druge tribine u organizaciji Impulse festivala su Sanjin Đukić (Zagreb), Matjaž Manček (Ljubljana) i Zoran Stajčić (Zagreb)

 

Tema panel diskusije jest Kako promovirati glazbeni program - od klupskog koncerta do festivala, a gosti su redom veterani organizacije i kreatori glazbeno-kulturne ponude nekolicine gradova regije. Razmišljat ćemo o kreativnim odgovorima na pitanja koja muče svakog (nad)prosječnog promotora i organizatora: Koji su najprohodniji kanali promocije glazbenog događaja? Koje su sve prednosti i moguće nuspojave novih medija, koliko oni pomažu kreirati publiku i time izravno utječu na clubbing i festivalsku kulturu? Koji su sve primjeri dobre prakse organizacije koncerata i festivala u regiji?

 

Impulse festival (20. 4. – 26. 4.) nastoji obuhvatiti fenomen glazbe u urbanom kontekstu i pristupiti mu iz više umjetničkih, ali i svakodnevno primijenjivih perspektiva, a poticanje diskusije na temu organizacije glazbenog događaja i dolaženje do novih, zajedničkih i kreativnih rješenja nastavak je i izravna primjena logike i kulturne politike festivala kojeg zajedničkim snagama drugu godinu za redom organiziraju Distune promotion i SKC Sveučilišta u Rijeci.

 

 

http://youtu.be/DLAiNZRGTdY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa prethodnikom. Malo ljudi iz Beograda dolazi na koncerte (malo proporcionalno gledajuci), a sve im je, sto se kaze "na tacni". Zamisli, mi koji putujemo po 300 i vise kilometara (u oba pravca) sta bi dali da mozemo cesce da dodjemo... :da:

 

 

a ima nas koji bacimo i 700 km (u oba pravca)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...