Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

hahaha istina.  :haha:

 

josh chekam odgovor od resurrection-a.

 

@feyd: lichi, ali je lepsha. angelina mi je uvek bila malo precenjna. 

 

http://www.myspace.com/siliavamp

Ima 150 miljunaa prijatelja tako da satni u red za adovanje :)

 

Dajte neku spontanu fotku, jebeš taj pozeraj. Tako bih i ja bio lep...

 

Eo spontanije. Stalkujem po narudzbi :)

l_2faa9ff4ea7447c8a0f3bd6c6cecace8.jpg

l_457c1645eb2f42f2a1a8f97813bc2f9f.jpg

l_0379b84d9ab4415cae09bb2e5bbfca51.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li neko da okaci sliku neke lepotice BEZ SMINKE, da NIJE POZERAJ, i da NIJE RAZGOLICENA?

 

Znaci, normalnu sliku, kako bi mi, devojke, znale na sta da se ugledamo. :)

 

Mislim, svako moze izgledati dobro kada se sredi. Prirodna lepota, bez silikona(bilo grudi, bilo usne...), bez sminke, i sa odecom(ali ne vulgarnom, jer takva izaziva efekat da muskarce nije ni briga kakva je faca :))...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sreci mi sta ima ruzno u tome sto se neke zgodne sisate skinu?Zar nisu najveci slikari na svetu slikali gole ljude i ko danas zamera tim slikarima i i i tim ljudima na slikama?Kako mi da uzivamo u najlepsim zenama sveta,ako vi necete da se okace slike na kojima su zene gole?

Sramota je ukrasti,biti,biti lopov,slagati,prevariti,a nije sramota biti go.Da je sramota biti go,ljudi bi se rad radjali obuceni a ne goli.Zensko telo je najvece savrsenstvo na svetu.

 

Ono sto ste napisali, verujte, duboko me je razocaralo, du-bo-ko.

Pokazu malo dupe i sise a vi udarili u dreku i urlanje.

 

Sad cu vam pokazati koliko ste primitivni i glupi.Gasi tu lampu i sedi ovde.

E vidis ovako,ova glumica

hedylamarr.jpg

je pocela gola u reci, bez laznog stida i srama.A sad je najpoznatija zvezda Holivuda,cuvena Hedi Lamar.Najbogatija,najbogatija zvezda u svetu filmske umetnosti,ima dve kuce sa bazenom,pet automobila rucne izrade,a sa dolarima i sa zlatom ne zna sta ce.. Ali nije se lazno stidela, ovo je radila, vidis.

6.jpg

  • Upvote 12
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li neko da okaci sliku neke lepotice BEZ SMINKE, da NIJE POZERAJ, i da NIJE RAZGOLICENA?

 

Znaci, normalnu sliku, kako bi mi, devojke, znale na sta da se ugledamo. :)

 

Mislim, svako moze izgledati dobro kada se sredi. Prirodna lepota, bez silikona(bilo grudi, bilo usne...), bez sminke, i sa odecom(ali ne vulgarnom, jer takva izaziva efekat da muskarce nije ni briga kakva je faca :))...

 

голе жене закон.куш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, slikari su slikali gole zene, ali te slike nisu bile vulgarne. One su imale za cilj da istaknu lepotu, pa su tako slikali i ultra debele gole zene u vreme kada je to bio ideal lepote. ALI, PONAVLJAM, te slike nisu bile VULGARNE. I, zene su bile u prilicno prirodnom izdanju.

 

A sto se tice ove Hedi Lamar, nadam se da me zezas.

:huh:

 

To je citat iz "Maratonci trce pocasni krug".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sreci mi sta ima ruzno u tome sto se neke zgodne sisate skinu?Zar nisu najveci slikari na svetu slikali gole ljude i ko danas zamera tim slikarima i i i tim ljudima na slikama?Kako mi da uzivamo u najlepsim zenama sveta,ako vi necete da se okace slike na kojima su zene gole?

Sramota je ukrasti,biti,biti lopov,slagati,prevariti,a nije sramota biti go.Da je sramota biti go,ljudi bi se rad radjali obuceni a ne goli.Zensko telo je najvece savrsenstvo na svetu.

 

Sad cu vam pokazati koliko ste primitivni i glupi.Gasi tu lampu i sedi ovde.

E vidis ovako,ova glumica

je pocela gola u reci, bez laznog stida i srama.A sad je najpoznatija zvezda Holivuda,cuvena Hedi Lamar.Najbogatija,najbogatija zvezda u svetu filmske umetnosti,ima dve kuce sa bazenom,pet automobila rucne izrade,a sa dolarima i sa zlatom ne zna sta ce.. Ali nije se lazno stidela, ovo je radila, vidis.

 

Maratonci... :) nije valjda da ti treba prastari film da bi znao kako da mi odgovoris...?

Mada, i to je bolje nego da samo udaris minus.

Ako mislis da je stid koji ljudi osecaju lazan, izazivam te da se skines, slikas i okacis to na ovoj temi! :D

Mozda i postanes najbogatija zvezda yumetala! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...