Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Aj posto ste takve face, umesto da cekate da Princ lupi nesto i zapocnete paljbu, sto nijedan ne napise kako muva devojke??

To sto je on otvorio temu i sto ima nebulozne stavove po pitanju zavodjenja, ne znaci da tema treba da bude ruinirana. Ima potencijala.

 

Mozda ste vi ti koji nemate potencijala...?

15 strana i ja ne videh nijednu zanimjivu foru... :huh:

 

 

I da, ovo ne mora da bude tema "naucimo idiota kako da smuva nesto zensko sto na dve noge hoda", dajte primere... frajeri...

Edited by Faustus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj posto ste takve face, umesto da cekate da Princ lupi nesto i zapocnete paljbu, sto nijedan ne napise kako muva devojke??

To sto je on otvorio temu i sto ima nebulozne stavove po pitanju zavodjenja, ne znaci da tema treba da bude ruinirana. Ima potencijala.

Upoznaš nekog kako treba (dakle, malo više od nadimka), nađete zajedničku temu, povodete neki iskren i zabavan razgovor, a ostalo će se desiti samo. Ako ne odmah, sutradan.

Nema ti tu šta da prosipaš jadničke fore i da se pretvaraš da si nešto što nisi.

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno to, Elfe.

 

I miris. Ako mi se miris ne dopadne, može da dubi na trepavicama. Mnogo važna stvar. :da:

 

 

 

 

Pri tome - ne mislim na parfeme užasni su mi muškarci koji mirišu na neki parfem na kilometar! Bljak. Mislim na miris kože.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ovome smo započeli priču na 'bem ti život. Neko je rekao da nema dece bez sexa, a to će reći bez zavođenja. I pošto neki od nas imaju više, a neki manje uspeha u toj veštini, logično je da ovi prvi imaju veće šanse da postanu roditelji. Ili možda nije logično? Tu leži glavna fora, što ništa nije logično, ali postoji psihologija i postoji praksa, iz kojih dosta toga može da nam bude jasnije. Ako budete dobri, ispričaću vam nešto zanimljivo, a do tada dajte da čujemo koje se to fore za muvanje primenjuju danas. Neka progovore oni koji se ne stide i koji to neće da kriju.

 

 

Ha ha...Evo ubedljivo najsmesniji fore koju sam ja cula...Dodje ortakinja kod mene...Izlazila na neki splav ili sta vec i kaze prilazi joj lik i kaze 'Izvinite da li je vas tata terorista?' I devojka ga pogleda i kaze 'Ne' a on ce na to 'Pa kako je onda mogao da napravi takvu bombu?' :)

E sad najbolji deo...Nekih nedelju dana posto mi je ona to ispricala ja izasla u KST i prilazi mi neki lik i kaze 'Izvini jel tvoj tata mozda terorista?' :) ...

Sta je naravoucenije? Beogradske splavove i KST posecuju isti ljudi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I devojke koje preteruju sa istim. Odvratno. :no:

 

Ne samo sa tim, devojke umeju da preteruju sa svime. Licno, daleko su vece sanse da mi se svidi neka devojka koju sretnem obucenu u najobicniju "kucnu" varijantu, nego kada je pokrivena sa nekoliko kilograma sminke i litara parfema. Npr, jednu bivsu devojku ni na koji nacin nisam mogao da ubedim da ona jednostavno izgleda SUPER u obicnoj trenerci, majicici i sa vezanom kosom - devojke su na neki nacin opterecene time da one u svakodnevnom "pakovanju" ne izgledaju dovoljno dobro, a muskarci na to gledaju potpuno suprotno. :) I to je jos jedan dokaz za onu teoriju da se devojke najvise tripuju i brinu oko stvari koje mi uopste ni ne primecujemo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to je jos jedan dokaz za onu teoriju da se devojke najvise tripuju i brinu oko stvari koje mi uopste ni ne primecujemo. ;)

Hah... ovo je tačno ko temelji zemlje! :)

 

Uvek se isprepadam kad me neka pita "I, je l' primećuješ neku promenu?", jer moram da tražim, a nikada ne uspem da nađem. Ja kontam, da bi video neku promenu, devojka ili mora da promeni pigment kompletno, ili da poraste i smanji se jedno pola metra - metar, ili da se spali... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno tako. A ja ne umem da objasnim zašto ženske to rade. Valjda misle da će time biti ženstvenije. Međutim zabluda je to, ženstvenost nema mnogo veze sa šminkanjem i parfemima.

 

Sa druge strane, ako muški hoće neku da zavedu, moraju biti čisti ali ne i upeglani. Najviše mrzim na muškarcu da vidim ispeglanu polo majicu - to mi odmah govori da mu mama pegla majice što bi u prevodu značilo da će sutra od mene da očekuje da ja to radim :) doduše znala sam jednog što je uvek bio ispeglan "na crtu" i sve sam radio (pranje veša, peglanje, ušivanje dugmadi), ali takvi su retki.

 

Peglati uopšte je gubljenje života. Samo kad se mora onda je opravdano ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek se isprepadam kad me neka pita "I, je l' primećuješ neku promenu?", jer moram da tražim, a nikada ne uspem da nađem.

 

To, to! :) U fazonu: "Sta jel' primecujem, koji k...?" :) :) :) Ili kad krenu legendarna tripovanja o celulitu, debljini/mrsavosti, licu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj posto ste takve face, umesto da cekate da Princ lupi nesto i zapocnete paljbu, sto nijedan ne napise kako muva devojke??

To sto je on otvorio temu i sto ima nebulozne stavove po pitanju zavodjenja, ne znaci da tema treba da bude ruinirana. Ima potencijala.

 

Mozda ste vi ti koji nemate potencijala...?

15 strana i ja ne videh nijednu zanimjivu foru... :huh:

 

 

I da, ovo ne mora da bude tema "naucimo idiota kako da smuva nesto zensko sto na dve noge hoda", dajte primere... frajeri...

 

 

Ako ćemo o "forama" (mada ih lično nikada ne koristim i slažem se sa Gojkom da su debilne) evo jedne. Ortak je tako starotvao curu.

Čovek na žurci prilazi grupi devojaka među kojima je i njegova "meta" i kaže joj:

"Je li, je l' ti znaš ko sam ja?"

Ona zbunjeno: "Nemam pojma"

On, mrtav ozbiljan: E, pa, raspitaj se malo" i odlazi.

Posle petnaestak minuta, prilazi joj ponovo i veselo kaže:

"E, ćao, čujem da se raspituješ za mene"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...