Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

a ako ti se dopadne neki lik ne pridje ti? sta onda?

 

 

Pa vidis postoje i drugi nacini da se muskarac zainteresuje a da to ne ukljucuje direktan prilazak... Kao npr. osmehivanje, povremeni znacajni pogledi... i iskreno mislim da muskarac treba tek tada da pridje devojci jer ako primeti takvo ponasanje kod devojke uspeh mu je zagarantovan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom u zivotu prisla decku i to je bila katastrofa...Bila sam mrtva pijana (a inace ne pijem), ortakinje su me potpaljivale u fazonu 'plavusi niko ne moze da odoli'...U pitanju je bio lik koga sam videla na zeleznickoj stanici i po odeci (cokule i fajerka na 50 stepeni) zakljucila da ide tamo gde i ja, tj. na Pitere, i u glavi prozivela susret Ane Karenjine i Vronskog... Prisla sam mu jedva,teturajuci se, ali sam uspela da kazem "veceras hocu da se ljubim sa tobom'...decko me je pogledao i rekao 'Molim?' Ja sam onda kao kreten povikala (nadjacala sam i debelog Pitera) 'Hocu veceras da se ljubim sa tobom'. Lik je bukvalno odskocio i rekao "ja imam devojku'... Posramljeno sam spustila glavu i rekla "Izvini''... Ali tu se prica ne zavrsava...Nakon 7 ili 8 meseci izadjem u KST da se vidim sa drugom, kasnije deckom, koji radi tamo i on mi kaze ''E sa drugom sam iz Slovenije"...Ja pridjem kad ono ni manje ni vise taj lik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Celo vece sam se krila iza mog druga...Ali mislim da me taj Slovenac nije prepoznao jer je bio pijan a i ja sam skratila kosu i ofarbala se u plavo... Posle sam priznala decku za moje nesrecno muvanje a on mi je rekao kako mu je taj lik pricao da ga muvala neka plavusa i da mu je zao sto to vece nije bio sa mnom jer ga je riba ostavila posle dva dana... Eto kako je svet mali8...posle mi je bivsi decko rekao kako slovenac dolazi u Srbiju za novu godinu...naravno da nisam htela da slavim sa njima...dakle naravoucenije...nikada ne prilaziti momcima...

 

Ne kapiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidis postoje i drugi nacini da se muskarac zainteresuje a da to ne ukljucuje direktan prilazak... Kao npr. osmehivanje, povremeni znacajni pogledi... i iskreno mislim da muskarac treba tek tada da pridje devojci jer ako primeti takvo ponasanje kod devojke uspeh mu je zagarantovan...

 

a ako ti i pored svih tih signala ne pridje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram.

 

 

Pa da bi lakse ukapirala (nisam precizirala, moja greska) na piterima sam bila tamno plava, nisam imala siske i kosa mi je bila do dupeta a u KST sam vec bila ofarbana u platinasto plavo, imala sam siske i skratila sam kosu do pola ledja...

 

a ako ti i pored svih tih signala ne pridje?

 

 

Onda znaci da jednostavno nije zainteresovan i da nikada nece ni biti nesto preterano zainteresovan...I onda ne treba gubiti vreme...

Edited by BraniSlava-Nazi sponzorusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ako ti i pored svih tih signala ne pridje?

 

Onda znaci da jednostavno nije zainteresovan i da nikada nece ni biti nesto preterano zainteresovan...I onda ne treba gubiti vreme...

 

Tako je.

I onda najgore što može da uradi, jeste da mu priđe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da bi lakse ukapirala (nisam precizirala, moja greska) na piterima sam bila tamno plava, nisam imala siske i kosa mi je bila do dupeta a u KST sam vec bila ofarbana u platinasto plavo, imala sam siske i skratila sam kosu do pola ledja...

 

Ja te posle ove transformacije nikada ne bih prepoznao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro bre samo pitam.

 

 

Ko pita... :)

ne stvarno, samo sam htela da kazem da se muskarci bezveze tripuju kako ce ispasti glupi ako ih devojka odbije jer po meni je mnogo gluplje ne prici devojci vec se igrati sa njom i taktizirati i sta vec... Uostalom to je sve u glavi...ako mislis da si ispao glup jer te odbila riba onda stvarno i jesi glup...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajem 50 na Kokopeli, ima veci skill na yumetal, crnogorka je i samim tim pravi veci demidz, a i filolog je ;)

 

ja branim kokopeli zato sto je crnogorka :)

 

Crnogorka sa srpskim državljanstvom, ne zaboravite :)

 

ali kad vidim ribu kako sa pivskom flašom u ruci krene da mi prilazi i da me muva, zgadim se.

 

To je stvarno odvratno, mada takve slučajeve. stvarno, nisam viđala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko pita... :)

ne stvarno, samo sam htela da kazem da se muskarci bezveze tripuju kako ce ispasti glupi ako ih devojka odbije jer po meni je mnogo gluplje ne prici devojci vec se igrati sa njom i taktizirati i sta vec... Uostalom to je sve u glavi...ako mislis da si ispao glup jer te odbila riba onda stvarno i jesi glup...

 

Imao sam ja te tripove ranije,ali cak i ako te devojka odbije njoj je ipak drago sto je neko obratio paznju bas na nju.Inace sad nemam blama da startujem devojku,probas pa ako ne uspes ne gubis nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...