Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

Možda grešim, ali nisam video da se diskovi prodaju. Kupio je neko? Moj nikako da stigne, u vražiju mater više...

 

Nije bilo diskova. Pitao sam onog lika sto je prodavao merch i rece mi da nemaju uopste cd-ove...

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mi ni nemamo postene metal shopove u Bg-u...

 

Inace mnogo mi je drago kad citam ovakve komentare, ljudi su zadovoljni i nekako vraca veru posle svih sranja, otkazivanja i malih poseta...

 

:pivopije:

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

... a Adrijanu pored mene bubnjar je donio palicu i predao mu licno.

Kad je na kraju koncerta bubnjar dosao do ivice bine i krenuo da da palicu poceli smo par nas da se otimamo,haha :haha: 

 

 

Ali je on bas resio da da tu palicu liku koji je bio pored mene.

 

Mislio sam da krenem opet da grabim tu palicu,al posle reko,nije fazon...ovaj bas hoce TOM liku da da...a iovako asm u'vatio trzalicu...

 

 

 

 

Anyway,svaka cast Zoraid :meshuggah::pivopije: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mi ni nemamo postene metal shopove u Bg-u...

 

Inace mnogo mi je drago kad citam ovakve komentare, ljudi su zadovoljni i nekako vraca veru posle svih sranja, otkazivanja i malih poseta...

 

:pivopije:

 

Upravo tako.Ili se publika opametila,ili su organizatori mudriji ili mi samo zelimo da mislimo da je situacija bolja. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kontao da je taj član ekipe koji ide sa bendom, jedan od roudija...nije mi delovao kao naš čovek. Nisam se dugo zadržao posle da primetim kako je obezbeđenje reagovalo.

 

Btw, look what came in the mail today :smile:

 

th_51770_Babylon_122_98lo.jpg

 

Bar da je stiglo par dana ranije, za potpis bi već nekako iscimao nekog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

By the way,jel zna neko ko je onaj lik sto je posle koncerta dotrcao na stage,pokupio trzalice i krenuo da cepa set liste sa poda,dok ga ovi iz security-ja nisu primetili i skinuli sa bine?

 

jedan yumetalac koji je debelo lagao da bi se popeo na binu

 

inache, jesam li tebi dao trzalicu (buduci da sam pomagao obezbedjenju, pa su me smestili kod teshnja :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

jedan yumetalac koji je debelo lagao da bi se popeo na binu

KO? :haha:

 

 

inache, jesam li tebi dao trzalicu (buduci da sam pomagao obezbedjenju, pa su me smestili kod teshnja :) )

Ne znam,ja sam moju u'vatio u letu.

Tacno ispred face lika koji je stojao do mene :bigblue:

(a taj lik je posle dobio palicu od bubnjara)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

KO? :haha:

 

Ne znam,ja sam moju u'vatio u letu.

Tacno ispred face lika koji je stojao do mene :bigblue:

(a taj lik je posle dobio palicu od bubnjara)

 

nije fora da kazem

 

znam da me je neko (mozda chak i taj lik shto je dobio palicu) cimao da dohvatim trzalicu koja je pala pred binu, a kasnije i neko drugi blize sub-ovima

 

no, ko je uspeo da se dochepa trzalice, neka se smatra srecnim, poshto su shkrtarili brutalno (ja sam dobio jednu posle, ali sam je dao jednom ortaku koji se na njih seche vec 20 godina, pa mu je vishe znachila nego meni :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert,extra,mada mi bio malko u pozadini,zujao sam,pricao sa ljudima,a i popilo se piva od Vardara pa do Triglava Skopsko,Niksicko,Lasko,Lav,Jelen,jos od 16h.Gde je onaj ludi Meda,sto pravi haos,jel ga neko video?Da li sam ovde napisao za jedan od mojih bisera kada sam 1985e na spanskom zidu u mom mestu sopstvenom krvlju iz prsta napisao W.A.S.P.?Bio sam se vec posekao pred izlazak,nozem,stajao sa drugaricom i pricao,pored tog zida i sinulo mi da napisem grafit:rockdevil: Dugo je stajao,dok ga nisu prekrecili,al se i ponovo pojavio(nije krv voda),kad se boja skinula :pivopije:Bas sam rekao Elderane,Da Blackie ovo zna usao bi za dzabe,loooooooool!!!

AJD U ZDRAVLJU,VIDIMO SE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da pohvalim,extra dobar koncert,po meni bolji od prvog,ja sam bio pozadi sa ostalim matorcima,tamo je zvuk bio dobar(za SKC cak extra).Meni licno jako draga grupa tako da nemam nikakvih zamerki na celokupan ugodjaj...cak su imali i crno pivo na sanku,sto sam na zalost kasno skontao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blackie je uvek bio republikanac,i poštujem njegov stav,iako ne volim njegovu partiju.Da li bi publika bila srećnija da je podržao Obamu?Najbitnije je da je svirka bila fenomenalna.Ovo mi je prvi put da ih gledam,i stvarno sam oduševljen,jer nisam iskreno mnogo očekivao.Kad pogledam DVD koncert iz 2000. godine,Blackie danas mnogo bolje zvuči i izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...