Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

I boli me kurac za komentare tipa:"Vise nisu cupavci ko i pre,ne sviraju thrash metal i imaju glupu country pesmu".Jebu mamu u i picku i jedva cekam da cujem "Fuel".

samo da se zna,metaličari su se posle,"justice" albuma govorili da se groze toga da ih proglasavaju bendom koji je izmislio thrash metal.... citao sam taj intervju...

 

ljudi jednostavno ne vole etikete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ApocalypticA je specijalizovana za te stvari.

 

A S&M dokazuje zapravo koliki su snobovi.

 

Ulichari & alkosi sa filharmonijom , gde to jos ima? icon_smile.gif)

a i napravili su tu foru pre metallice...

 

i produkcijski bolje zvuci..kod metallice se slabo i cuje orkestar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коју фору? Мислиш, оно што су Deep Purple радили пре 30 година и оно што је 90-их најбоље урадио Rage са "Lingua Mortis"? Не будите неозбиљни!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коју фору? Мислиш, оно што су Deep Purple радили пре 30 година и оно што је 90-их најбоље урадио Rage са "Lingua Mortis"? Не будите неозбиљни!

deep purple nije mogao da obradi metallicu user posted image

 

na to sam mislio...

 

ipak bolje obradjuje apocalyptica ....user posted image

Edited by diamond73

Share this post


Link to post
Share on other sites

1->...čije su balade znali svi, od domaćica do prljavih pumpadžija...

2->...Prvi naredni album doneo je finiji izgled ošišanih momaka, ni nalik onim agresivnim čupavcima...

1->ovo mi je malo teshko da poverujem, al' ajde =) nisam se ni rodio bio tad =)

 

2->Chini mi se da je ovo pisala osoba koja smatra sve likove sa duzhom kosom i prljavim izgledom metalcima, tj. chupavcima. Drugim rechima, vredja ih. Mislim ja lichno nisam chupavac tj. metalac, niti zhelim da budem, ali volim da slusham metal izmedju ostalog i cenim josh par stvari pored dobre svirke...

 

Takodje, meni se Sveti bes svidja, zapravo, ne svidja mi se samo par pesama ...

 

i takodje 2, mislim da ovaj koncert nije ono crno, kako god - "zazhalicesh ako odesh, zazhalicesh ako ne odesh", ja mislim da ces samo zazhaliti ako ne odesh, sem ako nije problem kesha, a ako niko nema da ti zajmi e jbg.

 

p.s.i shta bre skupa karta, ista je cena i za chehe, hrvate, nemce, pa chak i skuplja. Mislim, to shto je u nashoj zemlji svako najpametniji, najmuzikalniji a uz to su i svi politichari jbg, spusti se ili bezhi. I ja bi voleo da je chorba besplatna, ali nisam kukao kad je poskupela ...

 

p.p.s.lars u bolnici ovo ono, nisam najbolje skapirao zbog chega, uglavnom umesto njega na turneju mozhda ulecu lombardo (slayer) ili joey (knot)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Благо теби колега. Ја сам коначно одлучио да нема шансе да јебеним будалама дам 2500 динара за два сата музике. Значи, мене нећете видети тамо. Радије ћу ићи да гледам Pokolgep у Сенти.

Madjare slusam svaki dan,ne moram ih jos slusati kako i pevaju.Neka hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

well o ukusima ne vredi raspravljati,ne sumnjam da ce se neko lepo provesti na metallici...

 

a ono da svi znaju pojedine pesme..znaju...

 

znam coveka koji ide na koncert a sve mislim da misli da metallica ima samo 2 balade icon_smile.gif

ja licno mislim da James,sa nekim zutim naocarima izgleda kao roker pred penzijom... but...

 

svako ima svoj ukus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1->ovo mi je malo teshko da poverujem, al' ajde =) nisam se ni rodio bio tad =)

 

2->Chini mi se da je ovo pisala osoba koja smatra sve likove sa duzhom kosom i prljavim izgledom metalcima, tj. chupavcima. Drugim rechima, vredja ih. Mislim ja lichno nisam chupavac tj. metalac, niti zhelim da budem, ali volim da slusham metal izmedju ostalog i cenim josh par stvari pored dobre svirke...

 

Takodje, meni se Sveti bes svidja, zapravo, ne svidja mi se samo par pesama ...

 

i takodje 2, mislim da ovaj koncert nije ono crno, kako god - "zazhalicesh ako odesh, zazhalicesh ako ne odesh", ja mislim da ces samo zazhaliti ako ne odesh, sem ako nije problem kesha, a ako niko nema da ti zajmi e jbg.

 

p.s.i shta bre skupa karta, ista je cena i za chehe, hrvate, nemce, pa chak i skuplja. Mislim, to shto je u nashoj zemlji svako najpametniji, najmuzikalniji a uz to su i svi politichari jbg, spusti se ili bezhi. I ja bi voleo da je chorba besplatna, ali nisam kukao kad je poskupela ...

 

p.p.s.lars u bolnici ovo ono, nisam najbolje skapirao zbog chega, uglavnom umesto njega na turneju mozhda ulecu lombardo (slayer) ili joey (knot)

Шта ме боли уво што је исто и за све остале? Много је брајко. А, веруј ми да су Металику због балада почели да слушају сви живи. Мајке ми се најежим кад ми кажу "Не волим их претерано, али имају добре баладе". Е, дође ми да тучем те.

Нисам мислио ништа погрдно кад сам рекао чупавци, а ја сам писао колумну, само што је то за моју сестру, па је у женском роду. Напротив. мени је тај њихов изглед, заједно са музиком, био симбол побуне против свега против чега су се бунили на старијим албумима. Сада не могу ни да преслушам 'Metal Militia', а да ми не припадне мука. У светлу садашњег стања бенда, та песма је навиђено лицемерна!

Ја не желим ни од кога да зајмим паре да бих ишао на тај концерт, једноставно не вреди толико!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта ме боли уво што је исто и за све остале? Много је брајко. А, веруј ми да су Металику због балада почели да слушају сви живи. Мајке ми се најежим кад ми кажу "Не волим их претерано, али имају добре баладе". Е, дође ми да тучем те.

Нисам мислио ништа погрдно кад сам рекао чупавци, а ја сам писао колумну, само што је то за моју сестру, па је у женском роду. Напротив. мени је тај њихов изглед, заједно са музиком, био симбол побуне против свега против чега су се бунили на старијим албумима. Сада не могу ни да преслушам 'Metal Militia', а да ми не припадне мука. У светлу садашњег стања бенда, та песма је навиђено лицемерна!

Ја не желим ни од кога да зајмим паре да бих ишао на тај концерт, једноставно не вреди толико!

Kolega,oni se nikada nisu bunili protiv nicega.Bili su 4 napaljena klinca sa stavom "Kick ass" i "Rock all night long"!I bolelo ih je dupe za sve.Kasnije su pisali o stvarima koje ih okruzuju,i opet se nisu bunili protiv nicega.Bolelo ih je dupe.Tako je i danas.

U tvojim ocima koncert ne vredi toliko,ali ja na njega gledam sasvim drugacije.I po meni vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што увек и кажем, благо теби! Ја ипак имам своје неке критеријуме испод којих нећу да се спуштам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ne znam zasto medju treserima sve vise postaje popularno takmicenje "ko ce vise govana posuti po Metallici". Voleo ih neko, ne voleo, cinjenica je da su oni, uz mejdene najbolje prihvaceni metal bend cije pesme postaju pravi hitovi (pamte se i posle 20 godina). Oni su jebeni metal evergrin! Pokazite postovanje ako vam se ne svidjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...