Jump to content

Navijači


kuruz

Recommended Posts

Зато што сте џибери и не знате да су те фер туче руска традиција коју су пренели и на навијачка дешавања. Они се тако редовно шибају током Масленице.

И мислим да су поштене,сјајне и да би требало да их буде више. Свакако боље него да те неки слинави ретард сачека са ножем негде или 20 кретена разбије тролу и пребије два старца.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свакако боље него да те неки слинави ретард сачека са ножем негде или 20 кретена разбије тролу и пребије два старца.

 

Kuruz je jednom ustao prebijenom starcu u razbijenoj troli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijačke tuče i incidenti uopšte treba da se dešavaju oko stadiona, a ne u šumi ili na livadi.

како да идем на утакмице и размишљам да ли ће ме неко погодити каменом у лице или ће ме упалити бакљом, како да гледам напад на полицајца који врши свој посао пазећи на стоку која се иживљава на стадиону..?

 

:haha::haha::haha:

 

 

 

Ја не причам о инцидентима и не причам о пиздуринама, већ о људима који на нормалан, усудићу се да кажем витешки, начин желе да се огледају са припадницима других навијачких група па да после са основом могу да причају да су јачи. Отети шал детету или нашамарати пензоса код Франша може свака будала. Једино место за инцидент је сам стадион, само је тако трве, они фазони - пролетело пет људи и бацили камен на службене просторије и онда побегли је смејурија.

То ти је исто као са педерима, хефтајте се у дупе код куће, не смарај ме тим призорима по улици.

 

Kuruz je jednom ustao prebijenom starcu u razbijenoj troli.

Тако је могао боље да гледа напад на полицајца који врши свој посао пазећи на стоку која се иживљава на стадиону.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijačke tuče i incidenti uopšte treba da se dešavaju oko stadiona, a ne u šumi ili na livadi.

navijachi nemaju ekskluzivno pravo na tuche. ja ove organizovane tuche vidim kao dogadjaj sam za sebe, fudbalski klubovi su samo stvar kako organizovati grupu ljudi koja hocje da se bije. a takve tuche "stenka na stenku" (zid na zid) postoje u rusiji vecj stotinama godina kao "sport" sam za sebe. i naravno da su fer tuche milion puta bolje od normalnih danashljih navijachkih "tucha", jer danas u 99% sluchajeva niti cjesh nekoga uspeti da udarish, niti cje iko udariti tebe, vecj cje se koristiti gadjanje kamenom, flashom i bakljom, i evetrualno mlataranje shtanglama ako se pridje na par metara. i shkk je to? jedna velika govnarija. tucha sigurno nije.

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај дерби је увек био одличан, и кад је била највећа репресија над навијачима у Италији, тај дерби је вадио просек, увек добре кореографије са обе стране, пуно пиротехнике, добро певају, у сваком случају по мени врх њихове тифо сцене . . .

http://www.youtube.com/watch?v=IXpsUWBVv4A

 

 

 

 

 

 

Први снимци кореографије . . .

Edited by Ancalagon
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Banovcima zivim jaaaaa, u selu ludakaaaaa , pusim i pijem i volim da se bijem eeeej u selu ludakaaaa.

A nase devojkeeeee one su ludaceeeeee, sede u baru i puse nam karu ooooo nama najbolje ...

Osamnestica , derbi ne secam se koji , 3:0 za Franjine momke , 75.min Tomic daje gol , krecemo kuci ... Nedojebani ...

Narod nas gleda ko Kuruzovu ekipu ovijeh dana :D

Kad je pocela pesma koju je poveo pokonji Ziko (u Banovcima zivim ja...) sve im je bilo jasno :D

Ziko , njegov burazer mladji Fleka , dva Pusmica blizanca , Zizovic , moj brat pokojni Zoga ( :( ) , Mikac ... Recju GARDA !!!

Brat bi moj sad 11. maja napunio 29 , ovako kurcina . Poslednja zajedno nam bese Himki-Zvezda u Moskvi ...

Sede u baru i puse nam karu oooo nama najbolje !!!!

Edited by Sreta
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стара је та слика, на текми Аталантом се то догодило, не знам због чега су то бацили . . . И колико знам испод нису биле Аталантине тифозе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruze, daj sliku sa najlegendarnijeg stadiona, dok navijaci najlegendarnijeg kluba u Vaseljeni pevaju najlegendarniju pesmu..... Znas ti koju sliku! MU 19 puta!

 

Napraviću i ja MUFC 19 TIMES i poneti na Čukarički. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...