Jump to content

Kuda ide metal?


mikki270

Recommended Posts

manowar je bre klasa ! resio sam da se veceras urokam ko svinja uz kompetnu diskografiju , od battle hymns pa sve do zadnjeg... bice to duga noc... zvucnike necu stedeti . a bude li mi iko iz komsiluka pisnuo , ima da ih sve pobacam kroz prozor u kompletu... plemeniti metal & rakija ljuta , i to je to .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Drugari, cini mi se da je klasicni metal od ove sezone u krizi. Najgore godine za metal koje ja pamtim su od 1992 do 1996, a sad mi se cini da se desava nesto slicno. Dobri stari bendovi izdaju jako lose albume, a novih mozda ima samo ja ne pratim dovoljno. Pre godinu dve sam napisao na ovoj temi da je metal neunistiv, sto i dalje mislim. MOzda ce se iz ove bezidejnosti roditi neki novi pravac ili ce se reciklirati nesto staro. Napomenuh tad, pre par godina da ce se mozda glam metal vratiti u modu, a kako vidim sve je vise bendova tog pravca koji izdaju albume.

 

Strpecemo se par godina, bice opet dobrog klasicnog metala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, cini mi se da je klasicni metal od ove sezone u krizi. Najgore godine za metal koje ja pamtim su od 1992 do 1996,

 

Jes tad bilo tako, u pravu si, i onda su zablistali Hammerfall, CoF, Therion, CoB i još tona bendova koji su u tom periodu došli, sad opet ide zatišje pa će opet sve doći na svoje :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alogia?

 

 

Atlantida?

 

 

Aeternia?

 

 

Alhemia i ostali na A ?

Nemojte tako, moj bend je na A. :haha:

 

U tome možda, ne daj Bože da liči Srbija na Bugarsku :haha: jesi bio kad?

Ma gde bio, njega jedva i na stadion puste, a kamoli u drugu državu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

,,Zahvaljujući VH1 Classic kanalu, metal muzika i zvanično ima svoj praznik. 11. novembar 2011, odnosno 11-11-11 će biti obeležen kao Državni Dan Metala. Počevši od prvog novembra na VH1 biće emitovano 11 dana metal zvuka, dok samog 11. u 22h sledi premijera dokumentarca Metal Evolution u izradi Banger Films. Pre pomenute premijere, neki od metal velikana kao što su Black Sabbath, Judas Priest ili Metallica će dobiti svoje konceptualne večeri.``

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...