Jump to content

Posao


Guest Administrator

Recommended Posts

A mozdamislii na ono -Za ceo zivot.

 

Zivot obicno pokaze da je za ceo zivot sve dok nastavljas sebe da obmanjujes, a kada pogledas istini u oci vidis da su sve to male duse i obicni ljigavi crvi. Naravno moze biti i izuzetaka, ali to je bas retko da ne moz biti redje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od stotine prijatelja koje sam imao danas mogu reci da imam samo 3 ortaka i jednu ortakinju da mogu da kazem da ih cenim. Ovo ostalo zavidna, ljubomorna, licemerna, koristoljubiva GOVNA!!!!!!

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto naivno?

znam par drugara koji rade za strani support i imali su pocetnu 400€„ al ono tecno znanje italijanskig, ebgleskog, nemackog.. za srpski su mnogo manje pare sto je potpuno logicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Well, što se devojke tiče, jeste možda bila ljubav na prvi pogled, ali bi ste shvatili o čemu pričam da je vidite. Retko dražeg stvora

Pritom ja nisam neko ko uživa u ženskom društvu, ali ova je posebna.

Što se plate tiče, imala sam veću na sličnim poslovima ali atmosfera nije bila takva da to nekome preporučim

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je toliko naivno da je simpatično.

 

ja znam lika koji za ok platu radi support ali samo sto ne nose pelene na poslu. sastavljaju tamo stolice da odremaju pet minuta da sef ne vidi, tako da ako mislis s te strane to je jedno, ali ako mislis da nije stvarna ponuda nisi u pravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja znam lika koji za ok platu radi support ali samo sto ne nose pelene na poslu. sastavljaju tamo stolice da odremaju pet minuta da sef ne vidi, tako da ako mislis s te strane to je jedno, ali ako mislis da nije stvarna ponuda nisi u pravu

 

Najgori poso, robovskog karaktera. Nemaš vremena ni da pišaš ni da trepneš, jebo veću platu ako si stalno na aparatima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, obrazlozila sam to malo dalje ljudima sa kojima sam se videla ovih poslednjih par dana

Buduci da imam godina koliko imam, svi moji vrsnjaci manje vise i dalje zive kod svojih roditelja, studiraju i nije im potrebno (i dalje) zaposlenje.

Ostali krug prijatelja mi se svodi na ljude iz rupe, gde su oni vecinom ili zaposleni ili nezainteresovani.

Ne zelim da ovako nesto postujem na fejsbuku, jer, koliko god da se trudim da proberem prijatelje, uvek se nadje onaj jedan majmun koji je tu hell knows why, a nisam bas u stanju da objasnjavam bas tom jednom coveku ZASTO ja ne zelim da on radi u istoj firmi u kojoj i ja i zasto ne zelim da ga preporucim. Also, ima tu mnogo ljudi koji su tek iz kurtoazije moji prijatelji (prosto neki koje moram da imam, eg, familija) a koji apsolutno ne zelim da budu tu.

Nekako se na kraju nametnulo pitanje koga preporuciti a znati da se nece desiti da se neki retard prijavi. U tom smislu, najbliza neka ciljna grupa ljudi gde smatram da su svi koliko-toliko normalni i inteligentni i zabavni da ce se lepo uklopiti u citavu pricu.

Mentalitet firme izgleda kao mentalitet finog dela juma koji sam imala prilike da upoznam.

 

Sve kad se sabere, zapravo mi je drago da si na to ciljao :D

Mislila sam da imas nesto potpuno drugacije na umu.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

Ah, obrazlozila sam to malo dalje ljudima sa kojima sam se videla ovih poslednjih par dana

Buduci da imam godina koliko imam, svi moji vrsnjaci manje vise i dalje zive kod svojih roditelja, studiraju i nije im potrebno (i dalje) zaposlenje.

Ostali krug prijatelja mi se svodi na ljude iz rupe, gde su oni vecinom ili zaposleni ili nezainteresovani.

Ne zelim da ovako nesto postujem na fejsbuku, jer, koliko god da se trudim da proberem prijatelje, uvek se nadje onaj jedan majmun koji je tu hell knows why, a nisam bas u stanju da objasnjavam bas tom jednom coveku ZASTO ja ne zelim da on radi u istoj firmi u kojoj i ja i zasto ne zelim da ga preporucim. Also, ima tu mnogo ljudi koji su tek iz kurtoazije moji prijatelji (prosto neki koje moram da imam, eg, familija) a koji apsolutno ne zelim da budu tu.

Nekako se na kraju nametnulo pitanje koga preporuciti a znati da se nece desiti da se neki retard prijavi. U tom smislu, najbliza neka ciljna grupa ljudi gde smatram da su svi koliko-toliko normalni i inteligentni i zabavni da ce se lepo uklopiti u citavu pricu.

Mentalitet firme izgleda kao mentalitet finog dela juma koji sam imala prilike da upoznam.

 

 

Zvučiš. skoro pa ko Vučić.

Ali, svaka čast na nameri što imaš za cilj da zaposliš neke yu-metalce.

Ne preteruj doduše, da ti se i yu-metal ne obije o glavu.

Ne žive ovde superljudi... samo ja, Lou, i Demon Seed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne kolebam se :D

Zapravo, činjenica da daješ naširoka podrobna objašnjenja malo miriše na racionalizaciju. Kao da sebe ubeđuješ u ispravnost svoje odluke. To ti je strogi ne-ne u poslu. Al sad već piškim po snešku tako da ću se dostojanstveno udaljiti.

Edited by Vresište

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racionališem prosto jer ima ljudi koji će svemu naći neku zamerku ili šta god, i iz tog razloga sam u startu pokušala da se ograničim na "koga interesuje, PM", ali uvek ima neko ko apsolutno nije zainteresovan i mora da ubacuje pitanja i pretpostavke. Naravno, meni se pre ili kasnije zaljulja kavez u smislu da

1) radim nesto isključivo iz dobre namere pa se preispitujem da li sam budala

2) ljudi koji su eventualno zainteresovani preispituju to na čemu su

Ne vidim potrebu za bilo čim sličnim i da nije nekolicine koja će otići na razgovor, bilo bi mi jako krivo što sam išta pominjala, no, ovako imam dokaz da nisam mnogo pogrešila, ukoliko oni budu primljeni i prihvate poziciju.

Svakako mi stoji za nauk da ubuduće ne iznosim slične ideje jer očigledno jako često završiš kao Vučić iz nekog razloga

 

@Elf

Ne bih se složila, začudio bi se koliko su zapravo ljudi normalni

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji bre Jumetal,zamisli da ti dodje neki Tesa Tesanovic ili Rogozub da ti bude kolega..

 

digao bi ustanak protiv zlog kapitalsite koji vas tlaci..

 

i onda bi ste oboje popili otkaze..

a zatim bi ste pili vinjak sa Jaroslavom u parku..koji nije prosao na razgovoru za tvoju firmu jer je prekvalifikovan..

ili zaposlis Jobaru,coveka koji je u ratu sa slovom J na tastaturi..

 

gospode boze,zamisljam sad firmu u kojoj iskljucivo rade ljudi koji imaju profile na Jumetalu..

  • Upvote 10
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...