Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

Nedostaju mi nadimci za Street Fighter karaktere u lokalnoj fliperani: MR.BISON je bio MISTER BIZON ili POSHTAR,Ryu je bio REJ,Guile je bio GILE ili ZHILE,najveci trash naziv je bio za Dhalsim-a zvali su ga Djalzam hahahah....

Jos me je buraz podsetio i za one likove koji su uvek bili tu lokalni cigisi ili stariji narkomani pa kad uzmu da ti predju rundu ili kad ti ostane malo health-a pa ostanu tu do kraja tog zetona,fakticki si odmah izgubio kad si mu dao da ti predje hahah :D.

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja zal za mladoscu su step sokovi,ako se ih secate,to je ono sranje u kesici,prodavali su pedest raznih ukusa,ni jedan nema ukus koji pise da ima,bili su raznih boja i cista su hemija.moj bivsi cimer mi je rekao da je izgleda ipak uspeo negde da nadje te step sokove i da ce kupi gomilu njih pa kada se nadjemo na bir festu taman mozemo unutar bir festa da na onoj cesmi sa vodom ih mutimo i ceo bir fest pijemo step sokove

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti step sokovi su otrov svoje klase, mada onaj od limuna je uvek bio super za osvezavanje. secam se da su u osnovnoj neki kupovali step sokove na trafici i sipali prah direkt iz kesice u usta da bi izigravali ludilo. pacijenti.

 

Mи смо мрвили неке бомбонице са укусом менте и шмркали. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti step sokovi su otrov svoje klase, mada onaj od limuna je uvek bio super za osvezavanje. secam se da su u osnovnoj neki kupovali step sokove na trafici i sipali prah direkt iz kesice u usta da bi izigravali ludilo. pacijenti.

 

i kod mene u skoli su to radili,nikada nisam skontao zasto

 

Od tog Stepa nema ništa gore, to ima ukus čemera :haha:

 

da nista gore od njega,bas je sranje realno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...