Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

Nekada sam sklapao gomilu maketa, što aviona, što automobila, to sam nasledio od ćaleta koji ima jednu od većih kolekcija maketa, ako ne u svetu, onda sigurno u srbiji, bili smo i po takmičenjima.. Možda i okačim neke fotke, nekad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja, i ja sam se kanio ove da okačim odavno pa dobio ovih dana inspiraciju da požurim, pre nego da me banuju :P

 

Podseti me tvoja priča na ovo haha, ako si gledo kad ture vanzemaljski akCelerator u autić pa probiju zvučni zid

spacer.png

 

 

 

Kad si pomenuo farbanje, imam duplog ovog koji je torso od combinera iznad, i ortaka koji se zajebava sa airbrushom pa ćemo nekom prilikom da ga prebojimo...

 

Ček da turim još jednoga lepotana kad već postujem :haha:

spacer.png

Razmišljao sam ja da l' da kačim ovde ili na Kolekcije tamo, nego da ne smaram brt... :mrgreen:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

kako se zvala emisija obrazovnog programa RTS-a sredinom 90ih u kojoj su izvodili hemijske eksperimente? neka zatamnjena laboratorija, mislim jedan stariji čovek koji je bio glavni, momak i devojka, pokazivali razne zanimljive hemijske oglede

ajde, sigurno neko zna o čemu pričam :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce naisla na tvu na "zaboravljene" seriju na rts

covece ostala sam zakucana za ekran do kraja epizode, nije mi se to skoro desilo

sad sam se primila ima da pogledam sve opet

koliko su danas nase serije bulaj u odnosu na to, plus je gluma bila zaista dobra

gledam  onog Danila Lazovica i Goricu Popovic kako su savrsena nefunkcionalna porodica, leb ti jebem kakva gluma

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Uff.. tačno se sećam tih brojeva, i ovih karata, i kalendara... 
Behu karte u par brojeva po 20-tak, koliko se sećam? 

Najjači časopis za decu... .mada za današnje kriterijume žute štampe, to pripada naučnom časopisu. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...