Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

Izvalio sam da je štap najbolja stvar koja nam je kao decacima trebala u detinjstvu. Realno, upotrebis ga za jenki zulu, kao pusku kad se igrate rata, kao mac, vezes neki kanap za njega i imas luk (uzmes jos par stapova i eto ti strela),... ma univerzalno oruzije :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se zvao onaj fudbal sa letecim bananama i kurcima palcima???bio je najbolji ikad!

mislish na onaj japanski/kineski sa specijalnim potezima tipa olovka, ptica i to kada shutirash loptu? ako je to to, ja i brat smo pichili svaki dan na segi. prejak je bio. chak sam ga posle i nashao na emulatoru, pre nekih godinu-dve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transformers-Cartoon.jpg

50272_95520264630_8611_n.jpg

f16.jpg

 

AAAAAAAAAAAA gice komandosi!!!!Ima na crtaci.info par epizoda da se skinu sa domacom sinhronizacijom,FATALNA ZENA hahah,kako je to mocan crtac bio a najjace je to sto se na nasoj sinhronizaciji u pozadini cuo i francuski,priceless!!

 

Da nastavimo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4yTmfRhMAXw

 

http://www.youtube.com/watch?v=kXXRQdg9NRE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam nešto padao, svega par puta malo, ali jedared sam preko daske koju smo namestili na brdo peska preleteo biciklom... Nisam preleteo dovoljno, tako da je prednji točak ostao u pesku, a ja lepo preko volana i pravo na tvrdu zemlju... a sve to je bilo na nizbrdici. Kao pička sam se polomio, čudo da sam ostao bez preloma, ožiljaka i šavova. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nije vozio poniku na zadnji tocak nista nije uradio xD

 

Btw evo jos jedne ludosti koju sam radio kao klinac... VErovatno jos neke osobe

 

Odlazenje u nedovrsenim zgradama da bi skakali sa 2-3 sprata na gomilu peska xD

Edited by Shinigamy91
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...