Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

Skakavcu otkinesh noge i gledash kako mu mravi jebu kevu. Od gliste ostane samo trag sline.

Petarda u mravinjak - leta mravi i zemlja, a pre toga su se lozili i grizli :D

 

Kad nema petarda, onda pijuk i gleda se kako se gradi mravinjak do uveche.

Kofa vode. Kap vode na prst i mrav se ugura u nju. Onda se baci u kofu i tako potone (poshto su bili prelaki da probiju povrshinu kad su totalno suvi) i tako sheta dok ne reshi da se davi. Onda "reanimacija" dok se ne oporavi.

 

Parfem ili dezodorans na mrava, da drugi mravi ne prepoznaju miris - klanica.

Dva mrava se uhvate, jedan se malo pritisne da otvori mandibule. Primakne se tako drugom mravu do dupeta ili vrata i pusti se. Zatvara momentalno i posle sledi fajt :D

 

Zlatibore, pitaj Taru...

Покидаш муви крила и бациш је у мрежу између два паука. Прво гледаш како се макљају, а онда како победник обмотава муву паучином.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam imao oko 3 god bio sam na moru i u hotelu je radila neka zgodna guzata konobarica. par puta bih joj pritrcao s ledja i zario joj glavu medj' guzove. ona bi se zakikotala a moji bi me odvukli nazad za sto.

Kakav si ti to peder, jbt?

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1998.

Уоште деведесете су биле ера тих шарених, дречавих дресова и морам рећи да ми недостаје то.

 

slazem se. dresovi mi danas deluju previse uniformno , svi lice jedan na drugog.

 

gle ove lepote

 

irska

XOkvq.jpg

 

spanski

 

V8psN.jpg

 

norveski

 

oYa1F.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nije bio loš Xenon, ali jesi igrao Raptora nekada?

PC nije baš mogao da se pohvali gomilom kvalitetnih top shootera, dok je Amiga imala armiju dobrih (Banshee, recimo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...