Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

Guest Шејтанов Чобан

5.jpg

zmurke.jpg

slika--PLASTICNE-FIGURICE-KAUBOJI-I-INDIJANCI-1160712x640.jpg

 

Кад будем имао мало више времена написаћу неке лепе моменте из детињства

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se zove ta serija Plava Princeza u originalu? Bas sam se nedavno setio kako sam obozavao da je gledam ali nisam nikako mogao da se setim naziva, imao sam i album sa samolepljivim slicicama..

Hocu da saznam naziv serije u originalu pa da skinem, ovo ce morati opet da se gleda. :rockdevil:

 

 

Edit - ok pronasao sam. :)

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matchbox-Cars-Display.jpg

Cjale je svaki dan donisio iz free-shop-a po jedan kad se vracao s posla, bila je to lepa kolekcija.. Onda je buraz porastao i sve ih razjebao, klasika :haha:

 

2478943792_f608596b22.jpg

Moja jedina Barbika :wub: sve ostale su jednostavno bile nedovoljno kul jer nisu imale tako dugu kosu :)

 

mikijev-almanah.jpg

Mikijev zabavnik je bio kul, ali almanah je bio bolji jer je bio deblji, tako se ucila latinica :D

 

slika-MOJA-PRVA-KNJIGA-BUKVAR-stari-tip--357057x640.jpg

Ovaj bukvar sam obozavala, i citanku koja ide uz njega, imala je super price i odlicne ilustracije.... Steta sto su promenili bukvar kada sam krenula u skolu.

 

Moj deda je inzenjer i stalno mi je utrapljivao neke sveske za vezbanje pisanja tehnickih slova, obozaval sam to .. Al ne mogu da nadjem na netu kako to izgleda. I stalo su se po kuci vukle neke debele "agende" sa koznim koricama i natpisima tipa "Sloboda 1976" ili tako sta :D

 

41589_117394860671_331960_n.jpg

Omiljena rubrika u Politikinom Zabavniku - fantastika koju uredjuje Zoran Zivkovic

 

bob.jpg

Ilustracije Boba Zivkovica :wub:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=grn8cgFN73M

hahah ovu predstavu i danas znam napamet :haha:

 

"Dobar dan ja sam Piter Justinov"... jel to beshe posle 2000 ili koja druga emisija? Islo na RTSu u skolskom programu... Zatim Price iz Nepricave, Metla bez drske...

 

http://www.youtube.com/watch?v=_f_ZbTe_j2E

Mikijeva radionica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAA,zajebavaš. Đe se ovoga sjeti... :haha:

 

Mustafa je zakon, kako smo se ubijali od toga. Bjezali sa casova, kupovali zetone mjesto uzine :haha:

 

A i na ovo nam je dobar dio djetinjstva prolazio >>>

stoni_fudbal.jpgslika-poker-aparat-69046x640.jpgDirty_Harry_1-3.jpgmasturbacija.jpgfoto-britney-spears-razlog-tuce-izmedu_40544.jpg

 

Kad smo poceli da mecemo kurac u picku, malo smo skalali sa ovim aktivnostima. Ojha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=bLyyxgEZ_80

Je li to sve za nas? Da, da, sve je to za vas! xD

 

thundercats1.jpg

Thundercats!!!!

 

Skeletor%202.jpg

I Hi-Men... Bog te kako sam ja gotivila Skeletora :wub:

 

unbenannt4uu1.png

Nana mi je uvek kupovala ovaj mali eurokrem blok u boji sa tim zivotinjicama, moj trip je da su plavi i roze omoti imali bolje cokoladice unutra xD

 

Napolje se nosila lopta, "preskakalica" i obavezan lastish... Bilo je super ako je lastish sto veci i jos ako je saren jaaaao srece :D Igrali smo lastish do 7 razreda.

Uvek je bio neki lik koji je hteo sa devojcicama da igra lastish, koga su svi ostali zvali zenski petko. Secam se, kod nas u osnovnoj je to bio neki Ilija koji je isao u II2 ili tako nesto (mi smo tad bili I razred). Na rekreativnoj nastavi na Tari ispred odmaralishta smo igrali na nekom poplocanom platou, decaci su dolazili i drali se "ko zgazi liniju ima momka Iliju" pa smo onda igrale lastish i plus pazile da ne stanemo na liniju hahaha koji deciji kretenizam :) ... epilog, Ilija je posle osnovne koliko cujem postao neki definitivno ne-gej maneken i mega faker hahahahha eto svima koji su ga zajebavali sto igra lastish :haha:

 

 

I stvar koja je obelezila moje detinjstvo i u stvari citav moj zivot - Olovka "minerica" (fak jea, mislim da sam jedina osoba koja je to koristila u svim skolama i na svim faksovima na kojima sam bila :haha:)

uz nezaobilaznu Staedtlder gumicu.

staedtler-mars-plastic-eraser-ref-52650bk2-%5Bpack.jpg

 

Secam se kada mi je cale doneo prvu minericu kada sam upisla prvi razred, neka Koh-i-nor crvena sa onim debelim minama koje su morale da se zarezuju tako da se sav ubrljash u grafit. Mrzela sam je.

48Dn.jpg

 

 

Zato mi je na polugodistu poklonio prvu "pravu" minericu Rotringovu , koje odusevljenje, olovka koja ne mora da se reze :D

I mine HB 0.5 Klasican model Rotring Tikky 0.5 bas ovakva bordo :D

rotring-tikky_special-05.jpg

 

.. mada od srednje skole korsitim 2B, lepsi je trag :wub:

 

.... ne mogu da verujem da sam se toliko raspisala o olovkama. U stvari, do sad nisma ni skontala koliko posvecujem paznje tim stvarima. :ph34r:

jeb'ga traume iz detinjstva :D

 

Tako sam (p)ostala dosadna :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Буразер и ја смоа утиће на натезање натезали у зид, воштане бојице уништавали у кључаоницама, све играчке попалили и изломили. Врхунац забаве - он седи испред куће, од негде је донео некакву каменчину, а ја му приносим флаше и тегле спремљене за зимницу да их разбија о тај камен. Ништа ми није остало из детињства.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au jebote, Crash, koliko legendarna igrica, i dan danas imam negde sve delove za keca. Rezao nam neki lik na buvljaku te igrice za neke male pare. :rockdevil:

Twisted metal isto kult. Nego ne mogu nikako da se setim kako se zove igrica, jos ima i slika na ovoj temi, kad se pucaju one kokoske/ptice, picke materine sa onim pistoljem i onda izlazi onaj pas i smeje se ? To imao jedan moj drug i uvek se celo njegovo drustvo i rodbina okupi kod njega da igramo to cudo. :rockdevil:

Edit: Nadjoh, Duck Hunt. Ko bi rekao? :haha:

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...