Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

Se seca neko kako se zvala emisija s onim lutkom i nekom ribom, davala se bas dugo na Politici. Jednom sam cak bio i u publici, razocarao se sto nekoj deci (SPS funkcionera) daju igracke a meni nista, ali ne mogu da se setim imena uopste.

риба се давала на Политици, деци СПСоваца су давали играчке а ти си био толко цирке да ниси мого ни имена да се сетиш?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se seca neko kako se zvala emisija s onim lutkom i nekom ribom, davala se bas dugo na Politici. Jednom sam cak bio i u publici, razocarao se sto nekoj deci (SPS funkcionera) daju igracke a meni nista, ali ne mogu da se setim imena uopste.

 

Mislim da se to zvalo Skrivalica ili Otkrivalica. Bio je tu valjda i neki leteći megafon. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da:

 

lazno-mastilo-500x500.jpg

 

 

Ovo lazno mastilo ima u onoj radnji gadgets and toys.Letos sam se zajebavao s tim,vratilo me u detinjstvo,dok sam drustvo dovodio do histerije. :mhihi::mhihi:

Imam negde i one zajebancije sa zvakama,kao izvuces listic,a ono bubasvaba izleti ili elektro verzija

sku_10432_1.jpg

samo ovde mi brzo stradala baterija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrivalica/Otkrivalica je bila na RTB1/RTS1. Voditeljka se zove Violeta Kroker. Tu se pojavljivao i Dragan Jovanović.

 

Evo nešto za starije forumaše.

http://www.youtube.com/watch?v=IJY8nJsyW50&feature=related

Kako se zvao onaj sladoled koji reklamirase u mijevom almanahu sa dva stapica?Nesto kao mutirani kapri???Znam da ga pravise do 91-92.Samo ga videh u katalogu pa mi je bio fetish.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice tih nekih stvari iz tube(you)...ja se secam da je postojalo da su majonez i kecap u tubi zajedno...ne secam se da sam probao,al se secam da je bila reklama...bio sam tada jako mali...

Al je to bilo dobro , ja inace ne volim kecap , a u ovoj varijanti je bilo laganica . Sexy stvar skroz .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa piše, bratiću - Majonez Thomy sa kečapom Top 2 190g - 238,90 din.

 

Evo nekih spomenutih i nespomenutih relikvija iz mladosti, naleteh usput tražeći majonečap:

 

napici

benkocrop.jpg2520442152_689668f260.jpg

 

pomenute zaštite za auto-kuke, elegantnija verzija od plastičnih čaša od jogurta, kefira, pavlake ili kiselog mleka (milje excluded)

b6sdp5.jpg

 

intercom

rh4gg2.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...