Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Bruce Dickinson Iron Maiden was more RPG friendly than the Di'Anno version...or so it seems to me.

 

Ovaj komentar skroz na mestu kapiram da bi Varg obozavao Chemical Wedding i Accident of Birth rpg elemente da im je mozda sansu dao al kapiram da i ne slusa metal kao sto sam kaze.

Bruce je definitivno CID iz Final Fantasy-a ,koji je u svakom delu zaduzen za sklapanje nekog aviona ili letelice u svakoj prici. To mi je uvek bio zanimljiv link izmedju Final Fantasy-a i Maidena a ima poprilicno dodirnih tema i elemenata. Al bas sam iznenadjen da su jedino IRON MAIDEN i KILLERS uopste metal albumi koje voli od sekunde do sekunde ...Varg car.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveći bezveznjak na svetu. Od njega su iritantniji samo njegovi obožavatelji. Ne sećam se da li sam u životu video neku rezenziju za njegove albume, a da se ne pominje to ubistvo. 20 godina je prošlo od tad, ej... Naježim se kad god vidim da neko to spomene, kao sad je on opasan. Jaka stvar, ubiti čoveka... Jedina stvar zbog koje je bitan je njegova muzika, a dobar album nije snimio brat bratu 20 godina. Sedi na farmi, čuva kokoške, snima nekakve bezvezne klipove i ljudi to i dalje gledaju. Mada ume da bude zabavno ponekad čitati komentare.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao sad je on opasan. Jaka stvar, ubiti čoveka...

 

:lol: Jel da. To može svaki čru bleker.

 

Inače meni je Sol austan najbolji. Pravo meditativno-kontemplativan sa daškom nostalgije. Najemotivniji Vargov isprdak.

Edited by Mile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svake sekunde neko negde bude ubijen, za to i ne treba neka posebna pamet. E sad da ubiješ i izvučeš se s tim, to je već druga tema, ali nebitno... Da napraviš nešto što će neko i posle 20, 30 ili 100 godina da sluša, čita ili na bilo koji način da posveti vreme tome, za to već treba mnogo truda, znoja, talenta itd.

 

Hteo sam da kažem da nije Burzum ni bolji ni lošiji bend jer u njemu svira ubica, a to se non-stop potencira u recenzijama ili kad se god priča o tom bendu. Taj Euronymous kakav god da je bio, hiljadu puta je bitniji od Varga u svakom pogledu, pa može ovaj još triput da ga ubije. Da nije bilo njega, ova muzika, za mene najbolja na svetu, teško da bi zvučala kako danas zvuči. Čovek je bez dileme uticao na sve najbolje bendove koji danas postoje, dok je Burzum uglavnom uticao na raznorazne Temnozore i slične gluposti, mada to već nije njegova krivica. Da ne grešim dušu, imao je i on svojih 5 minuta.

Edited by Miilos
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...