Jump to content

Alogia


Zen

Recommended Posts

Но пасаран.

I što bi se dr. Nele nadovezao, "o kako je čudan, bio taj san". (see what I did there ;) )

 

Nego, nešto gledam ovaj omot pozadi, neko iz štamparije ih je izgleda zajebao. Trebalo je stoji ovako nešto.

 

01 Mi smaramo

02 Milion govana

03 Imam svoj mail studio

04 Za nove fanove

05 (Doš'o nam je) Sudnji dan

06 Iza gumenih zidova

07 Od muzike umoran (al' mora se 'leba jesti)

08 Kad prođe pamet

09 Prvo jutro bez razuma

10 Naša istina (Ispovest)

11 Deca su nam ostala gladna

12 Ovo je kraj (Oproštaj)

 

 

Ne mislim ništa zlonamerno. Braći Branković sam se oduvek divio kao mladi gitaroš. Mikica me je facinirao svojim muzičkim talentom i svojom sposobnošću da iskusno izbrljavi svaku notu u arpeđu. Ono što sam najviše cenio kod njega je njegov ton. Taj, debeo ko žilet, zujav kao ćaletove košnice, ton mi je zauvek ostao u sećanju.

A Ciki, ah Ciki. Kako samo zna da nosi šal. Od njega sam pokupio karakter. Taj pogled i facijalne ekspresije arogantnog drkoša koji govori publici "ma možete samo da mi pušite". Ne ne dragi moji i drage moje, ne može to svak'.

 

Ali šta da vam kažem, nažalost, vremenom sam se udaljio od takvog puta. Jednostavno sam shvatio da nisam toliko dobar i nikad neću biti.

 

 

Da li sam alt ili nisam, ne znam, možda. Znam samo da želim da ostanem anoniman, jer ipak, gnev alodžije nije za zezanje. Šta bi tek bilo da se zovu npr. Behemoth ili Obituary ili ne daj bože Slayer.

 

Ako neko pomisli zašto 888, nek zovne Jovanu da me ona upita. Rado ću da joj pokažem.

  • Upvote 9
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da jbg, oni znaju najbolje, a publika je stoka neobrazovana. Kad snime dobar album kupicu ga, prva 2 su kult naravno, obelezili su mi mladost.

Nisam cuo ceo novi i ne bih da kenjam u prazno, ali one pesme koje su objavljene ranije su jednostavno lose, dosadne i nezanimljive u tom svok zanru koji god on bio, potpuno je nebitno.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li iko normalan na ovom forumu?

ima li ovde moderatora ili su moderatori jos veci dokolicari od ovih dezurnih pljuvaca?

 

sto kaze nas narod zasvirati i za pas zadenuti, dosta je bilo, lepo je saliti se i sve ali treba znati kad i stati

 

ajmo zatvarajte temu.

 

KAD NEKO OD VAS BUDE KUPIO ALBUM ONDA LEPO OTVORITE PA OSTAVITE UTISKE

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li iko normalan na ovom forumu?

ima li ovde moderatora ili su moderatori jos veci dokolicari od ovih dezurnih pljuvaca?

 

sto kaze nas narod zasvirati i za pas zadenuti, dosta je bilo, lepo je saliti se i sve ali treba znati kad i stati

 

Ako si ti normalan i prirodan, ja sam sigurno nenormalan i neprirodan. A verujem i većina članova.

Nema potrebe da budeš nervozan, vratiće ti dildoe koje su pozajmili za slikanje.

 

 

ajmo zatvarajte temu.

Da da, najbolje bi bilo da se zatvaraju teme kako se kome digne. A da na temama bendova pišu samo zatucani fanovi i bliža i dalja rodbina.

 

 

Što se tiče samog benda, ja sam ih nekad čak i podržavao i bio na nekim svirkama. Jeste to bio trećerazredni power i generalno kanta, ali je na našoj sceni bio osveženje. Pomislio sam da imaju potencijala i da ću moći jednoga dana da se ponosim bar jednim njihovim albumom u belom svetu. Ali nažalost, ispostavilo se da im je taj prvi album vrhunac karijere i da bolje od toga ne znaju.

Najjadnije od svega je što pokušavaju da prodaju svoje komercijalno sranje klincima (ili bivšim klincima) u čijim očima su nekad bili veliki. Mogli su barem da imaju obraza i da se preimenuju u "alodžia bend". Jer svi znamo sta se svira kada se nalazi to "bend" u samom nazivu. Sa druge strane ne čudi me, jer im nije problem da vređaju ljude koji su jednostavno realni. Još samo da nazovu bivše fanove/hejtere plodovima incesta i mogu zajedno sa Mastejnom da naprave novi bend, pošto se mentalno uklapaju.

 

 

Uzgred, moraću da razočaram Vuduove fanove i kažem da nisam on.

Edited by jovan888
  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...