Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

Svako ko pije i drogira se traži pomoć? Hahahah, daj molim te. Jesi li uzimala neke droge nekad, pila možda? Što se toga za samoodržanjem tiče, to prosto nije tačno. Ne znam kako drugačije to da formulišem, ali ljude koje boli kurac za sopstveni život ćeš naći u raznim formama.

Ljudi su nesrecni iz razlicitih razloga i na razlicite nacine se bore s tim. Ili ne.

Covek prvo sam sebi treba da pomogne, a psole sve ostalo. Ni jedna Beti Ford klinik ajos nikome niej pomogla ako taj sam u glavi niej resio da se uhvati u kostac sa svetom oko sebe.

Najlakse je pustiti da tones i cekati da se pojavi neko ko ce te izvuci iz govana. Romasirana propaganda Diznija i ostalih, o Princu na belom konju koji ce ti promeniti stvarnost. Psihicka lenjost.

Vreca govana.

Ko iskreno ne zeli sam sebi da pomogne vec ceka pomoc odozgo, pa zavrsi kao ona pre ili kasnije. Ako tebi samom nije stalo do tvog yivota, tu pomoci nema. Psiholozi i psihijatri mogu da pomognu ali samo ako neko hoce da ih slusa.

Weaklings and selfish bastards.

I to je nekakva evolucija, i otpadanje slabijih....

 

sad, Melinda se kao doktor mozda ne bi slozila s tim jer je njima svaki zivot svetinja, ali ja sam inzenjer i boli me kurac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko pije i drogira se traži pomoć? Hahahah, daj molim te. Jesi li uzimala neke droge nekad, pila možda? Što se toga za samoodržanjem tiče, to prosto nije tačno. Ne znam kako drugačije to da formulišem, ali ljude koje boli kurac za sopstveni život ćeš naći u raznim formama.

 

Pazi Apatija, Hipobulija-abulija su simptomi, pametniji od mene i tebe su se bavili time i Alkoholizam i Narkomanija jesu bolesti zavisnosti prevashodno iz domena psihijatrije...

 

Jesi li ti svaki dan pijan i naduvan? Ako jesi i ako funkcionises adekvatno svaka ti cast ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tome je moj drugar iz srednje škole teški roker, iako u stvari sluša haus.

Vajnhaus?

 

trollface-3078_preview.jpg

 

Kod mene to ne važi. A čak se sećam da je moja profesorka srpskog jezika govorila "o pokojnicima i bivšim ljubavima sve najbolje". Jes' kurac moj, zašto?

 

Hitler is dead... I tako to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

s druge strane, kolektivna sazaljevanja se ohrabruju i potenciraju od strane medija kako bi se do kraja iskoristili svi potencijali preminulog, dakle

in memomriam koncerti koje ce da odrzavaju kurta i murta, golden box/ovi sa svim pesmama i nastupima i sranjima, neobjavljen materijal, garderoba na aukciji u humanitarne svrhe, biografija , zatim printani foto album od pocetka do kraja uz prigodan komentar poznatih muzickih faca, onda specijalne muzicke emisije o premuloj, milijarde komentara i stranica na fejsu, majice sa likom i natpisima, podmetaci za case i ostali merchandise tog tipa, pa "njen sil" oblacenaj koji je inspirisao poznatog kreatora Tog i Tog da citavu kolekciju jesen/zima 2011 posveti njoj, zatim voditeljek i ostala wanabe hipsterska populacija koja to nosi, pa obelezavanje 40 dana pa godisnjica, onda dokumentarni film, pa petogodisnjica a onda pojavljivanje mlade nade koja ce biti "nova Ejmi" i ta ko to.. Ko da ne znate kako to vec ide.

 

I to.Mediji.

 

Jos svesno izbegnu delove-predoziro,udavio se u povracki,sjebo se sacmarom,okoreli narkoman i sl(izuzetak nesrece),nego epiteti neshvacen od drustva,teret slave bla bla.i stvore kult o osobi.

Milan Mladenovic dobio plato,a druga strana medalje-teska narkomancina i da nije umro od raka zavrsio bi kao i ostali iz EKV-a i tih krugova beogradske scene,od side,overdouza,u rupi od stana ili prihvatilistu...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li ti svaki dan pijan i naduvan? Ako jesi i ako funkcionises adekvatno svaka ti cast ;)

 

Nisam te pitao da li si nekad nešto uzimala zato, nego da vidim da li su ti jasni razlozi zašto počneš sa tim, jer to nikako ne mora biti nekakva tuga i očaj. :da: Ne znam zašto svi upinjete u to da je uzimala te stvari zbog neke slabosti - ok, moguće je i to a možda je i jednostavno htela da to radi, onako hedonistički, m?

 

E sad, to što ćete je vi zbog toga proglasiti ludom je vaša stvar.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi su oni ugurani u show i ubrzo smrvljeni i iscedjeni...

 

praznina koja ostaje je sasvim ljudska stvar, kao kad ti premine komsija sa kojim u zivotu nisi rec progovorio. sad je tu, sad nije... tek tako. nije nama tacno zao te osobe (osim ako se nismo poistovetili sa njom, ako je nismo cenili), vec same pojave koja je tako prirodna i iznenadna... i znamo da smo sledeci.

 

fuck yeah :twisted:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno samo kako neko kome nije stalo do zivota krece na turneju? Zaradila je dovoljno para, mogla je da sedi kuci i drogira se lepo. Ne postoje ti menadzeri i izdavacke kuce koji bi je prisilili da ide na turneju. Valjda skupa droga, koji kurac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad su javne licnosti u pitanju iskreno sam bio potresen samo kad su u pitanju bile nasilne smrti..

 

i to samo dve: Zoran Djindjic i Dimebag Darrell

 

to su ljudi koji su ostavili izuzetan utisak na mene i jako me je pogodio nacin na koji su zavrsili..

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam te pitao da li si nekad nešto uzimala zato, nego da vidim da li su ti jasni razlozi zašto počneš sa tim, jer to nikako ne mora biti nekakva tuga i očaj. :da: Ne znam zašto svi upinjete u to da je uzimala te stvari zbog neke slabosti - ok, moguće je i to a možda je i jednostavno htela da to radi, onako hedonistički, m?

 

Nije počela iz tuge ali je u tugi završila. Kad se sve podvuče, misliš da bi njoj bilo super to da završi u 27.? (ako jeste onda joj fali jedan od osnovnih ljudskih nagona, ergo psihički bolesna - što reče koleginica pametniji su to davno utvrdili)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno samo kako neko kome nije stalo do zivota krece na turneju? Zaradila je dovoljno para, mogla je da sedi kuci i drogira se lepo. Ne postoje ti menadzeri i izdavacke kuce koji bi je prisilili da ide na turneju. Valjda skupa droga, koji kurac...

 

Možda je jednostavno htela to da radi onako hedonistički. :mrgreen:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam te pitao da li si nekad nešto uzimala zato, nego da vidim da li su ti jasni razlozi zašto počneš sa tim, jer to nikako ne mora biti nekakva tuga i očaj. :da: Ne znam zašto svi upinjete u to da je uzimala te stvari zbog neke slabosti - ok, moguće je i to a možda je i jednostavno htela da to radi, onako hedonistički, m?

 

E sad, to što ćete je vi zbog toga proglasiti ludom je vaša stvar.

Snimis album koji sticajem cudnih okolnosti dosegne platinumski tiraz. Ili osvojih na lotou. Ili gomila novca o kojoj nisi ni sanjao.

Next step

i-fucking-love-cocaine.jpg

kao i jahta, samo dobre picke, kavijar i ostala sranja. Jer je to do jaja i jer ti se moze.

Ko da nikad niko nije sam pozdrao celu babinu pitu s visnjama ili celo pakovanje bajadera ili popio svo cimerovo pivo iz frizidera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno samo kako neko kome nije stalo do zivota krece na turneju? Zaradila je dovoljno para, mogla je da sedi kuci i drogira se lepo. Ne postoje ti menadzeri i izdavacke kuce koji bi je prisilili da ide na turneju. Valjda skupa droga, koji kurac...

Zapravo postoje. Ako si ugovorom obavezan da ispunis odredjen broj albuma ili nastupa, to je kao da te sve vreme drze za muda, jer ako ne ispunis ugovor tuzba ce te opleviti ostaces bez dinara. Ne dolara, dinara jebenog. Ko da ne znas za gomile kultnih bendova koji su tako najebali ili izbacivali albume preko kurca samo da se ratosiljaju bede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimis album koji sticajem cudnih okolnosti dosegne platinumski tiraz. Ili osvojih na lotou. Ili gomila novca o kojoj nisi ni sanjao.

 

Ko da nikad niko nije sam pozdrao celu babinu pitu s visnjama ili celo pakovanje bajadera ili popio svo cimerovo pivo iz frizidera.

 

I onda se ugojis i onda pocnes jos vise da jedes iz depresije jer ne mozes da smrsas...

 

Ili druga situacija jedes babinu pitu od visanja ali osecas krivicu jer si od nje dobio dva kila viska, pa guras prste i povracas dok na kraju ne riknes.

 

A najbolja varijanta jeste dobijes dva kla viska od visanja apstiniras malo i smrsas, pa svaki sledeci put uzmes po parce pite a ne celu.

 

Simple as that :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviramo kurcu svi, ko zna sta je njoj bilo u glavi. Verovatno sve po malo, bilo joj je pun kurac svega a i sto neko rece nije zelela da stvara porodicu i ceka unucice, kad pogledas 27 je sasvim dovoljno u takvim okolnostima. Sto bi rekao onaj lik "To sto mi dozivimo za jedan dan obicni smrtnici ne dozive za ceo svoj zivot" :bigblue: Ja verujem da ima gomila budala koja bi bila spremna odmah da umre samo da bude jedan sat u njenoj kozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviramo kurcu svi, ko zna sta je njoj bilo u glavi. Verovatno sve po malo, bilo joj je pun kurac svega a i sto neko rece nije zelela da stvara porodicu i ceka unucice, kad pogledas 27 je sasvim dovoljno u takvim okolnostima. Sto bi rekao onaj lik "To sto mi dozivimo za jedan dan obicni smrtnici ne dozive za ceo svoj zivot" :bigblue: Ja verujem da ima gomila budala koja bi bila spremna odmah da umre samo da bude jedan sat u njenoj kozi.

 

Da, naravno, jer biti poznat i imati mnogo novca vredi više od svega što obični smrtnici imaju. Ali sutra malo :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...