Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

naravno,album ejmi vajnhaus je sada najprodavaniji.

 

Kapitalizam je cudo,vise profitiraju od prerane smrti nekog dok je vrhuncu,nego da se mrcvario do kraja zivota i izgubio slavu.

 

Setite kako su je naterali da izadje ubijena na stejdz.Pa ni ovi pederi iz alogije ne bi izasli tako ubijeni.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je adekvatnije-Baš me zanima kako bi reagovao da je pod istim uslovima riknuo Eksl Rouz?

 

 

Ни то није адекватно поређење, ипак о Лази причамо. :haha:

 

Шалу на страну, зашто сам споменуо да није адекватно: верујем да њега и многе друге заболе патка за Ејми, као и то што је она умрла. Што је у неку руку и нормално, јер им не значи апсолутно ништа. Е, сад, шта би било да сконча Ексл у таквим околностима, то бих и ја волео да знам. :haha:

Мени се, лично, гади свако ко сконча давећи се у својој пегли.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče priče ove oko umiranja slavnih ličnosti, ja bi bio definitivno potrešen i tužan da umre neko od mojih heroja, ko da mi je umro neko koga sam poznavao. Naravno ne govorim o plakanju i sečenju vena, ali onaj osećaj da je umro neko koga ste poštovali i neće biti tu da podeli još jedan deo svoje interesantne ličnosti sa vama, a njegove reči-dela-pesme su vam puno značile u jednom periodu u životu. To naravno ne može da se poredi kada vam umre neko blizak, ali stvar je u tome da ne bi bio ravnodušan.

 

Ja bi stvarno voleo nekad u životu da sretnem Hideo Kojimu i da mu stegnem ruku i zahvalim se za sve što je uradio, i eto bio bi mi bedak ogroman kada bi čuo da je on na neki način nastradao, a da ja to nisam uradio. Stvar kako će ko da odreaguje na smrt neke poznate ličnosti, je kolko mu je značila tokom života. Evo ja sam čuo kada sam došao u BG da je umrla Ejmi Vajnhaus i ni malo me nije pogodila vest, i ono kao posle par minuta nisam više ni mislio o tome. Ali najgore licimerstvo moguće su kasnije oni best of, posthumni albumi i sva ostala čuda kada umetnik umre, i neki totalno ne vezani third party dobija novac na imenu pokojnika, a i odjednom interesovanje publike za nekim na koga su do pre njegove smrti jedva se sećali.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фаприл се смеје зато што зна да је безбедан. Чак ни Лазански неће у Трнаву, превише је то авангардно за њега.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...