Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

ОК, не капирам шта се дешава на овој Саут Парк слици (можда зато што сам пијан), али верујем да није ништа лепо за дотичног господина преминулог.

i ja sam bio pijan kad sam postovao :D

 

no, odgledaj film "Human centipede", a onda nadji epizodu South Parka "Human centiPad"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš mi je žao. Dosta sam se interesovao o Steve Jobsu, i znam dosta podataka kako je raditi sa njim. On je stvarno neko ko može da se nazove vizionar, jer bukvalno u jednom trenutku je uradio korak za koji bi se malo ko okrenuo, a to da proizvodi i prodaje samo jedan proizvod na tržištu gde su suparničke kompanije pravile hiljadu i jedan ne bi li prodale svoje proizvode. Verovao je u moć jednog proizvoda koji može da bude inovativan i da zadovolji sve standarde i bio je dovoljno hrabar da vuče tu ideju dugi niz godina. Mada raditi u Appelu nije ni malo lak posao, ja sam čuo da su direktori u Appelu veoma strogi, i da su znali da otpuštaju radnike ako u mesec dana nisu uradili nešto konstruktivno za firmu. Možda zvuči dosta strogo, ali definitivno jedan od načina da vaša kompanija se probije na vrh.

 

Ali ja nikad ne bi poredio Steve jobsa sa Bill Gatesom, Apple se uvek borio sa marketingom, inovacijama, dizajnom, odnosom sa potrošačima da ostane na vrhu. Microsoft je jednostavno bio prvi, odradio pametan potez da stvori monopol na tržištu i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da se oporavlja od bolesti.

 

Lou umro covek od raka pankreasa, a ta bolest nema leka, samo je pitanja vremena bilo kada ce da umre... U sustini izgurao je vise od 5 godina od kada mu je dijagnostikovan, pa je i to uspeh.

Inace zvucacu hejterski, ali brdo ljudi su u fazonu umro je covek ravan Edisonu itd. Seriously?

Anyway RIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte Da Se UBIJETE ako Se ne Nabildujete,ili zbog nekog drugog Sportskog ili mentalnog

Neuspeha!!!!

Znao sam Dugo Popa Bildera-Skocio o Dunav i udavio se!

Kaze ostao je ko Grana,uzas,Smrt!

 

Od poznatih licnosti Najpoznatije Smrti Su Kriminalci i Muzicke Zvezde.

Jos u Srednjem Veku poznati kompozitori su bili Gluvi i Rano su Umirali.

Ovaj Kompjuteras sto umre juce Dodje ko Kriminalac-Zbog Piraterije.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...