Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

Neće biti nikoga da izvuče situaciju na Beer Fest-u ove godine, vazda je Louis bio jedini koji zaista digne publiku na noge, a to mnogo govori o čoveku.

 

Slava mu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala BOGU DA ste otvorili Temu.

OVo je Metal Forum pa treba Navesti Metalce,ja cu i ostale.

Najskorije je umro Pop Bilder,Vurzel,Emy Winehouse,Delca i Sklekovi.

Ako planirate Samoubistvo ko ovaj Pop nemojte da skupljate diskove,da kupujete bas nista (Sta ima da Ostavljas Matorcima!)

Da zavrsavate skolu,ne znam dali mogu ispiti da se prenesu na sledeci identitet,da se zenite, decu da ostavljate,niti da trosite

pare na bilo sta sto sete da ostavite za sobom! :ph34r::ph34r::ph34r::ph34r:

Raspitajte se u policije KAKO DA SE UMRE?

  • Upvote 9
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako-Odes i Izgubis Vezu sa Poreklom,imenom,Svom Rodbinom,prijateljima i odes...

Umrla su:4 lika sto sam Se bas Druzio+2caleta i 1 keva,

Teca,Stric,Dosta likova koje sam poznavao,U ulazu je bilo Mnogo Citulja Komsija!

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бог нека прости Луиса, изнедрио је велике хитове са Јужним ветром, а и након тога. Прва лига је било на прошлогодишњем БФ-у.

http://www.youtube.com/watch?v=MnJ88sJGx_k

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me - ko su vam omiljeni gitaristi?

 

- Frank Gambale iz benda Chick Koree, onda Joe Satriani, sa njim sam jednom i svirao, momak svestan svog znanja, onda Larry Coryell (najpoznatiji po serijalu nastupa sa John mc Laughlinom i Paco de Luciom – prim. aut.), i s njim sam svirao jedan jam-session u Minhenu. Onda svi ovi gitaristi što imaju lepe harmonske osnove. Sviđa mi se “Metallica” stara. A za Santanu da ti ne pričam, pa Charlie Christian, Django Reinhardt, Wes Montgomery, George Benson... Svirao sam sa Jeff Beckom, i on je baš dobar.

 

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

164331_baba-smit_f.jpg?ver=1312410507

 

Preminuo "poručnik Hajtauer"

Baba Smit, glumac iz “Policijske akademije” nađen mrtav

I.K. | 04. 08. 2011. - 00:28h | Komentara: 0

 

Bivša zvezda američkog fudbala i filmski glumac Baba Smit pronađen je mrtav u sredu u svom domu, izjavili su zvaničnici policije Los Anđelesa.

 

:cry:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...