Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

Мене је било погодило кад је умро Амир Решић Нино. То било у исто време кад и Тоше, па нико није ни спомињао, једино БН телевизија :bigblue: Нино je за мене увек вредео више од Тошета :rockdevil:

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене је било погодило кад је умро Амир Решић Нино. То било у исто време кад и Тоше, па нико није ни спомињао, једино БН телевизија :bigblue: Нино je за мене увек вредео више од Тошета :rockdevil:

 

i tomislav colovic je u to vreme skoncao...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, al se rasplamsala diskusija ovde.. vrlo je prosto, ljudi od poznatih licnosti i njihovih zivota vise vole samo sansu da ispadnu veliki dusebriznici. Kada ne mozes vise da pratis neciji celebrity lifestyle, mozes makar deathstyle, jelte. Ali da ne budem bas totalni cinik, mislim da vecina normalnih ljudi, kojima je zapravo zao, ipak zali prosto smrt talenta, slusali ga ili ne.. mozemo mi da kazemo da je ona bila debil, da je niko nije bio po usima da se drogira ali u krajnjoj liniji ko sem univerzalnog prava ljudi da kenjaju o drugim ljudima (ou jea) nam daje pravo da je osudjujemo kada zapravo nemamo pojma kako je njoj njen zivot izgledao uopste?

 

Ja kapiram da je riba napisala par kul pesama u zivotu, to je neko nekako provalio, progurao je odjednom u zvezde i ona se, pored oca alkosa i disfukncionalne familije nasla u potpunom cudu i zabezeku sta kako. Niti je htela slavu niti je htela toliki stres, a sve mi se cini da nije ni imala inspiracije za pristojan follow-up tom albumu i eto sta se na kraju desilo. Mene iskreno jedino smara sto su ovi novi pristupachi "klubu 27" busan kurton za jednog morisona hendriksa itd. ali jbg, takvo je i vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem tu poslednju rečenicu. Za nekoga su Dajmbeg, Hendriks i Dženis bušan kurton, mnogi nisu ni čuli za njih. Imajte poštovanja prema muzičarima koji stvaraju drugačiju muziku od one koju vi volite.

 

 

Zaboravili smo jedan bitan događaj:

 

http://www.youtube.com/watch?v=kFFpIBcByvE&feature=youtube_gdata_player

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto je ova vest bitnija od neke druge?

To se i ja pitam.

Koji kurac je ta Amy zasluzila da se nadje u Dnevniku RTS-a?

 

Crkla kucka koja se celog veka drogirala/pila i sta sad?

Praviti tu neku famu oko toga?Moz' misliti...

 

 

Umiru svakodnevno i mnogo bolje licnosti od nje,pa se ne dize tolika prasina.

  • Upvote 5
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se i ja pitam.

Koji kurac je ta Amy zasluzila da se nadje u Dnevniku RTS-a?

 

Crkla kucka koja se celog veka drogirala/pila i sta sad?

Praviti tu neku famu oko toga?Moz' misliti...

 

 

Umiru svakodnevno i mnogo bolje licnosti od nje,pa se ne dize tolika prasina.

 

Iz istog razloga sto su u dnevniku pominjali i kada je Majkl Dzekson capnuo i Dzejms Braun i Tose i Milan Mladenovic i Margita i Sonja Savic i mnogi drugi.

Ne sto su bili narkosi nego zbog traga koji ostavise u tome cime se bavise.Isto kao sto u dnevniku pricaju i o Egzitu i Santani i Sakiri i sl...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад ће више да поцркају они педери из Гејовора, па да појединци накуцају 150 страна кукњаве...

 

Umro bivši bubnjar ove godine, opleti... ako imaš muda. :twisted:

Literally or...? :twisted:

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...