Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

iskreno,ne znam zasto je taj ajfon,ajpod toliko bitna stvar...ne koristim,neki u mojoj okolini koriste i dobro im je...nisam se nesto zanimao za te novotarije...imam fon,javim se istitlam poruku,mjuzu preko nekog cat plejer na kome ima giga mesta...ja zadovoljan...sve preko toga mi malo proseravanje...al u principu,gotivim te novotarije zbog nekih odredjenih prednosti...trenutno mi ne treba,a i tesko da ce mi trebati...previse se ljudi navlace na te stvari...kazu da olaksava,a mislim da ustvari otezava bistvovanje...kako nas narod kaze,sto manje dajes,manje ce i traziti...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Stvarno je bio legenda, iako pola svojih uloga je pijan odigrao, fantastičan je posao uvek odradio.

Kao i polovina naših pozorišnih glumaca. Legenda je bio, a sada će u legendu da ode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

" ...Voleo sam slobodu, uvek sam za njom čeznuo. Nema više onih naših kafana. Drugačije se živi. Nema ni boema: bili su to pobunjenici protiv sistema. Sada nemaju protiv čega da se bune. Dizali su glas protiv malograđanštine i gluposti. Danas je sve rasplinuto. Možeš samo nekog pojedinačno da pljucneš, a to nema smisla. Nema ni pravog, velikog motiva za bilo šta. Sve se izokrenulo u neku tešku maglu, iz koje nikako da izbauljamo". Petar Kralј

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Џони Вајсмилер (енгл. Johnny Weissmuller), право име Јохан Вајсмилер (нем. Johann Weißmüller; 2. јун 1904. - Акапулко, 20. јануар 1984.), је био амерички спортиста и глумац немачко-јеврејског порекла.

Рођен је у месту Фрајдорф близу Темишвара (у Румунији), према званичним биографским подацима, мада постоје тврдње да је његово место рођења село Међа, у општини Житиште (у Србији) [1][2]. Једино је сигурно да је рођен у Банату, тадашњој Аустроугарској.

 

:bigblue:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...