Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Užasna, užasna odbrana. Ovo je najgora utakmica koju sam gledao od 2007. što se tiče naše reprezentacije.

i prosle god. u turskoj su nas otresli kao slinu. jebi ga, ne leze oni nama nikako.

 

...a veceras su bili mnooogo agilniji, bolja saradnja, proigravanja, bolje se kretali, pritom sipali trojke samo tako. to mozda i ne cudi, suterski su tim.

plus, valanciunas mozda jeste mlak u odbrani (neiskustvo i snaga), ali je napadacki perfektan mlad centar. gde ces vise...

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto? Senegal nas dobio, svi pali psihichki. Demotivisani jednim porazom. Ochekivao sam Savana da ustane, ali se usrao.

 

Odbranu nismo igrali. Nisu je igrali ni majmuni. Igralo se na razmenu kosheva. Niko nikog nije chuvao. Nadskakali nas.

 

Bre, ranije kad popizdimo, ochistimo sve. 1996 u Atlanti kad nismo mogli protiv sudija, Divac zavrtao ruke crnchugama. Terali smo inat jer smo bili motivisani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo ogroman problem sa branjenjem pika, svi protivnici se useravaju nad nama kada igraju pikenrol.

 

 

 

 

Taj problem sa pik-en-rolom imamo od kako je ovaj tim sastavljen, jer nemoguce da sve reprezentacije s kojima igramo rade to nepogresivo. Veceras je to bilo jedno od glavnih aduta Litvanaca.

 

A inace, Teo je slab u sutu, jeste da je dao par bitnih trojki veceras, al u globalu ga nema sa Keseljom i Savanom u sutu.

 

I ne mozemo sa jednom dobrom peticom da gazimo nikoga. Kosta jako slab, Boba Gremlin je tu samo da popuni mesto u timu. A i fali nam Velickovic mnogo... :frown:

 

 

 

 

Jebiga...

Edited by BlowCape

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебига, 96те си имао у петорци 5 најбољих европских играча + Бодирогу, Ребрачу, Томашевића...

Ова екипа је неупоредиво слабија од те генерације.

pa dobro, nije neuporedivo, ali jeste nesto slabija. mada, nije ni to tako vazno...

 

jednostavno, litvanci su jaci od nas u ovom trenutku. nas je krstic strasno mnogo povadio jer je osetio da neiskusni valancijunas nema muda. mislim, duda je to video. medjutim, bez kapitena bi tek posustali. nasi ne mogu da ih stignu kada povedu kontru, kao da imaju igraca vise na terenu. uzmite u obzir da su nas prosle godine prilicno glatko dobili, a bili smo cak fantasticni u poslednjoj deonici. mozda im je veceras i publika dala krila, ali nesto bolji jesu jbg.

 

i nisam dzaba rekao preksinoc da ukoliko ih pobedimo, sampionat osvajamo 101%

 

edit* pre prvenstva sam mislio, a i sada mislim da smo objektivno za srebro ili bronzu. mislim da duda i momci ne bi imali nista protiv.

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Биће али ово је било очајно. Нису их срале тројке,стално су били сами на шуту. Валанчијунас дао 20 лаких поена из пикенрола. Не могу да верујем да су успевали 40 минута да нас израђују на пик.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...