Jump to content

Rekreativni BICIKLIZAM i priključenija


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Sto je drndanje garaza?

 

Pitanje je samo koliko verujes stanarima tvoje zgrade. A i da nece da kradu oni, razmisli, kod nas svako moze da udje jer se uvek nadje neko da mu otvori preko interfona. Onda je samo pitanje koliko je lako obiti tu prostoriju i tvoj lanac. A kamera, ma vazi, muzu su ukrali bajs u studenjaku ispred ulaza u blok, imao snimak, isao u policiju... Panduri bili u fazonu ma sladak si ti, momak...:udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niej prakticno drzati ga u garazi, daleko je, bucno je kada se garaza otvara i plus svetlo je ocajno, niej bas prijatno tuda se baktati nocu.

 

Interfon pa hodnik ulaza, u tom hodniku su vrata ka "prolaznoj postoriji" u kojoj je wc, a koja je kao hodnik iz koga se moze uci kod frizera, staklara i u tu prostoriju za bajseve. Naravno, frizer i staklar imaju i svoje glavne ulaze koji su napolju i koje zamandaljuju resetkama kad zatvaraju radnju. U ulazu imamo 4 kamere, plus se zakljucava ta prolazna prostorija, plus ta prostorija koja bi bila za bajseve, plus bi svaki bajs bio posebno zakljucan, sa tacnim spiskom stanara koji imaju kljuceve od svega toga.

'bem li ga, meni deluje prilicno sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja moj ubacivao u lift ,i to lift od 1,5m sa 1,5m ,i još moraju dva unutrašnja vrata da se zatvore ,to je bila kamasutra

morao sam ,komšije bušile gume biciklama koje bi bile parkirane na ulazu ili prizemlju ,plus nema interfona

fazon je bio : podignem ga na zadnji točak ,otvorim vrata ,uđem u lift ,spoljna vrata sama tresnu ,pomerim ga malo da zatvorim jedna unutrašnja ,pomerim opet da zatvorim druga unutrašnja ,nekako pritisnem dugme (možda i tad treba da ga pomeram) i kad izlazim sve isto obrnutim redom ,računa se kao pola treninga to

a komšijske babe gledaju i hejtuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ahha nista od plana prebacivanja bajkova u zajednicke prostorije, zale se frizer i staklar

eto njima ce to da smeta

 

kush

 

dakle, nastavljam da nosim bajs do 4 sprata peske

 

elem

 

jutros, cujem ja nesto mi prednji tocak zvuci cudno

kad ono, uspal sam da predjem preko najveceg trna u istoriji i probijem i najdeblji deo krampona i unutrasnju gumu

bem ti zivot, nikad brze nisam stigla od posla kuci, dok se guma jos niej skroz izduvala

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahha nista od plana prebacivanja bajkova u zajednicke prostorije, zale se frizer i staklar

eto njima ce to da smeta

 

kush

 

dakle, nastavljam da nosim bajs do 4 sprata peske

 

elem

 

jutros, cujem ja nesto mi prednji tocak zvuci cudno

kad ono, uspal sam da predjem preko najveceg trna u istoriji i probijem i najdeblji deo krampona i unutrasnju gumu

bem ti zivot, nikad brze nisam stigla od posla kuci, dok se guma jos niej skroz izduvala

:haha:

 

neće da se izduva dok ne izvadiš (ili dok ne ispadne) trn

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: Što je surova ova SW, (zlo)pamti, ne prašta, ne obazire se na ljubavne vapaje i uteže se u kožne helanke sa džepovima. Dobro, nježnu stranu ističe pomažući socijalno obespravljene ljude na margini i, opet, utežući se u kožne helanke sa džepovima. :maca:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle godine sam drvio na ovoj temi da tražim bajs da kupim, e pa kupio sam tek pre nedelju dana. Pre sam imao samo mountain bike pa mi treba malo vremena da se priviknem na ove gume. Svi su mi preporučivali da uzmem sa manje brzina (ili bez), tako da sam uzeo ovaj, ima samo 7 brzina.

Generalno sam zadovoljan.

 

Ortler_Motala_miesten_kaupunkipyoerae_7_vaihteinen_musta_01[1470x849].jpg?forceSize=true&forceAspectRatio=true

 

http://www.bikester.fi/384235.html

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ti beše živiš? Tj. kakav teren, ima li uzbrdica?

Meni na MTB-u sa pređenih preko 10 hilj km nikada nisu bolele šake, a sad na novom bajsu (drumaš = uske gume, bez prednjeg amortizera) prvi put ozbiljno zeza nerv u korenu šake. Amortizer je keva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da su amortizeri super stvar ali su mi rekli da se u ovom cenovnom rangu (do 500 evra) ne isplati uzimati sa amortizerima jer će brzo da se razjebu. Živim u Helsinkiju, ima dosta uzbrdica i nizbrdica ali je sve super asfaltirano, svuda su staze za bajs pored puta. Ima i jako puno lepih mesta za off road i to će mi ostati žal što neću baš moći ali otom potom.

 

Evo ga neki random video

 

Nije baš Amsterdam ali je next best thing, rekao bih da 50% saobraćaja čine bajsovi.

 

Inače može u sam centar grada da se uđe stazom samo predviđene za pešake i bicikliste bez ijedne intersekcije sa automobilskim drumom, nešto kao autoput za bajseve.

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...