Jump to content

Rekreativni BICIKLIZAM i priključenija


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Mozda na Adi.Al definitivno mozes i sam, samo da odes s nekim ko vec zna, cisto da te malo uputi, pridrzava, ako je potrebno.Odes gde nema saobracaja ili neku poljanu i motaj.Ako nisi ko moj cale koji ne veruje nicemu sto ima samo dva tocka, vec posle par metara ima da provalis ravnotezu, ostalo su finese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu i tamo po neka modrica

 

Ja nisam padao dok sam učio da vozim bicikl, počeo sam da padam kad sam se uvežbao pa krenuo da se kurčim...

Then I took a pedal to the knee i više nikad nisam radio policajke posle toga :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

i bicikl si sam kupio

 

jok, doneo mi ujak iz nemacke

 

Ja nisam padao dok sam učio da vozim bicikl, počeo sam da padam kad sam se uvežbao pa krenuo da se kurčim...

Then I took a pedal to the knee i više nikad nisam radio policajke posle toga :D

 

Pa to, imao sam vise udesa dok sam posle izvodio kojekakve akrobacije sa burazerom. Dok sam bio klinac ne secam se da je bilo perioda a da nisam imao krastava kolena, oziljaka i ogrebotina mali milion.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Hteo sam da pazarim bicikl, našao sam dobru ponudu na popustu za "crossway" bicikl, međutim ja nikad nisam u životu to terao, uglavnom sam vozio onu kinesku "mountain bike" đubrad što prodaju kod nas i sad se dvoumim da li da uzmem pravi "mountain bike" ili ovaj "crossway".

 

Ova "crossway" varijanta mi se čini idealnom jer ga i ne bih preterano vozio van asfalta a opet mi se čini da bi mogao i to da podnese fino.

 

Ima li neko iskustva sa ovim bajsovima?

 

Konkretno ja sam mislio da kupim ovaj marke Merida:

 

9011422986270_1109231_113392_jpg.jpg?1

 

 

http://www.xxl.fi/pyoraily/pyorat/hybridipyorat/merida-crossway-striker-gent-15-miesten-hybridipyora/p/1109231_1_style

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman htedoh reći, ima kod nas šta hoćeš za te pare, ne kupuj novo, al' sad vidim u kom zecu je grm

Uzimaj. :) Može to za laganiji offroad opušteno, ako nemaš 110 kg

Mislim, u Srbiji bi bilo samoubistvo dati te pare za tako slabu opremu kad je tako dobra ponuda jakih polovnjaka.

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz sličnog ugla iz kog jelčica gleda, možda bih mogao da ti odgovorim

za 500e ono što kod nas po oglasima, polovno, može da se nađe je bajk koji bez problema ima opremu između deore i XT (mehanika - pogon, prednji menjač, zadnji menjač, šifteri), neki RockŠox amortizer itd.

da bi ti bilo jasnije, ovo je neki opšti poredak kod šimano opreme

XTR > XT > SLX > Deore > Alivio > Acera > Altus > Tourney

 

ti u specifikaciji imaš neki alivio, čini mi se da je to zadnji menjač, on se i inače stavlja da bude najviša klasa, sve ostalo je ispod toga, ovo što piše 131 ili 191, to je neki tourney ili acera verovatno, ne znam te oznake, to je jako niska klasa opreme... nisam iskreno preterano upućen da bih mogao da tvrdim za viljušku i hidrauliku da su loši (jer sam uvek gledao samo ono što je za moje potrebe a to je malo viša klasa opreme) ali imam utisak da nisam video nijedan (po meni) kršten bajk sa ovim delovima... e sad, to sve može da bude ok za nečije potrebe, svaka roba ima svoju ciljnu grupu, ali je fakat slaba oprema...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...