Jump to content

Rekreativni BICIKLIZAM i priključenija


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

70 s mtbom?Po ravnom il nizbrdo?u jeeee, izgleda da sam bas sporac, mora to da se popravi, ja mislio onih mojih 39,8 neka brzina... :redface:

pa rekao sam da ne pričamo o istim stvarima. nizbrdo, naravno... pricamo o razlicitim tipovima bajkova, razlicitim nizbrdicama, razlicitim uslovima... na ravnom sam izvlačio preko 50 ali je opet u pitanju splet okolnosti, jak vetar u ledja i šleperi koji proleću i povlače nas... takodje, ukoliko se zalepis autobusu za guzicu mozes da razvijes veliku brzinu dokle god si u njegovoj zavetrini ali tu su bitni dobri refleksi, kočnice i koncentracija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja juce poceo da vozim bajs da se vratim u formu posle totalnog atrofiranja kvadricepsa zbog povrede kolena(koju doktori odbijaju da priznaju - idioti majmunski). Posle 10 minuta sam tako crkao da je to neverovatno. Butine mi se nadule ko baloni, tj. postale onakve kakve su bile nekada kada sam bio u top formi. Noga zategla samo sto ne pukne. Dva sata nisam mogao da se pomerim, a jos neko sediste kurcevo koje me tako jebalo da me danas boli bulja ceo dan. Nisam mogao da sidjem sa bicikle koliko su mi noge klecale. Wake up call!!!! Kupujem bajs na prolece, a do tada skupljam pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Zna neko da li ima neki servis za bicikle na Novom Beogradu?

U kom si kraju? Ima jedan na uglu Bulevara Nikole Tesle i Goce Delčeva, npr. - zgodno je, ako voziš Kejom oslobođenja. Imaš tako jedan ili dva servisa, ako pičiš drugom stranom, iza blokova, ne možeš da omašiš, jer su uz stazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

(Sad sam se tek setio da sam postovao ovde)

 

U kom si kraju? Ima jedan na uglu Bulevara Nikole Tesle i Goce Delčeva, npr. - zgodno je, ako voziš Kejom oslobođenja. Imaš tako jedan ili dva servisa, ako pičiš drugom stranom, iza blokova, ne možeš da omašiš, jer su uz stazu.

U bloku 19a. Bitno mi je da je blizu servis jer su u pitanju 2 jako matora bajsa pa cu morati da ih vucem do tamo. To mi je dovoljno blizu, odvucicu ih tamo ovih dana, hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pa ima u motelu/hostelu neki tus majku mu, a i planinar je iskusni, tako da nije iskljuceno da ce nekih dana i noci da glumi i ber grilza. :mhihi:

On je zivi dokaz da nista nije zajebano.Jednom je i na more isao peske.Covek je kralj.Do pre godinu dana nije znao da vozi bajs uopste niti ga je ikad imao.A sad pici na posao s njim, prevoz batalio.kisa, sunce, hladno, toplo, kijamet, on pici.Do Novog Sada mu je trebalo oko tri i po sata.Juce oko 2 je bio na severu Madjarske, grad Tata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...