Jump to content

Rekreativni BICIKLIZAM i priključenija


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

tvoja transformacija je nepotpuna, u srcu si i dalje kenondelija... odbaci deliju u sebi i predji na kenjona...

 

inače, pre par nedelja sam zamenio svoj stari bajk za isti takav - isto godište, veličina boja, model, sveeeeeeee! samo malo bolja oprema i manje istrošena mehanika...

 

stari:

cgc01.jpg

 

novi:

185242fzt112189690853d50.jpg

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ogromna je razlika ako poredimo kramponke 1.9-2.2 sa uskim drumaškim ili nešto širim trekking gumama, a značajna je ako porediš npr. kramponku 2.1 sa slick-om od 1.5.

U proleće vozim slick 1.5 po gradu dok stičem kondiciju, posle kad krenu offroad-ovi prelazim na kramponku (2.0-2.2) i više je ne skidam do kraja sezone jer me mrzi, ALI bude mi jako žao što nemam slick kad treba voziti po gradu sa kramponima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogromna je razlika ako poredimo kramponke 1.9-2.2 sa uskim drumaškim ili nešto širim trekking gumama, a značajna je ako porediš npr. kramponku 2.1 sa slick-om od 1.5.

U proleće vozim slick 1.5 po gradu dok stičem kondiciju, posle kad krenu offroad-ovi prelazim na kramponku (2.0-2.2) i više je ne skidam do kraja sezone jer me mrzi, ALI bude mi jako žao što nemam slick kad treba voziti po gradu sa kramponima.

Je l' mogu slike za nas koji se ne razumemo u te mere :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...