Jump to content

Najgori album koji ste ikad kupili?


azal

Recommended Posts

Ovo smeće 2004. u Mordoru nakon što ga je Rogošić nahvalio u Rock expressu, 15 evra ga platio. Drugi bi bio Enjoy Sarma - No Fake Smiles. Ni jedan ni drugi više nemam.

 

Ti nisi normalan covek.

 

 

ako se dobro secam, bio je vise neki dosadni heavy na ivici glama, nije bio power svakako. ali sam onda samo napisao "rare" pored imena albuma na ebayu i dobio 30 dolara za njega :D

 

valjda zbog omota ovog, mislim da ima neki alternativni koji je cesci

 

To je ubedljivo najdosadniji album, jes'. (U stvari ne znam, mrtva trka sa ovim novim)

 

Nikada ne videh originalni omot, pretpostavljam da je ovaj, i diskove uvek vidjah sa onim omotima iz rerelease od tamo 96-7e kad vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li to neko Dwell records izdanje?

 

Ja bih onaj Drakkar čuvao iz čistog treša, imam neku nezdravu fascinaciju power albumima iz devedesetih, ti znaš Lazo :haha:

 

boga pitaj. kupio sam zbog mayadome i treasure land obrada. mislim da su samo svedski bendovi bili u pitanju.

 

taj drakkar koliko se secam je bio bas gadan :D

 

ja sam brdo govana kupio, ali je bila dobra trading scene tako krajem 90ih pa si mogao skoro svega da se otarasis pa da kupis nesto novo, tako da mi nije mnogo toga ostalo.

 

sad mi je zao, posto bih bas voleo da imam te grozote, ali tad sam bio u fazonu, daj da prodam ili trejdujem ovo da bi mogao nesto novo da slusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda nije najgori, ali platio sam ga 15-16€, i pri tom pojma nisam imao da su u pitanju obrade. Čim sam video Overkill morao sam da uzmem. Bilo je to pre 10-ak godina. Mladost-ludost. Sad ću da ga pustim malo :haha:

 

Coverkill.jpg

 

Upravo sam oborio i razbio čašu i polio kutiju. Sreća da je CD bio u plejeru, ali je omot malo mokar :haha:

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...