Jump to content

Sex sa debelim ribama


Guest Biljana Secivanovic

Recommended Posts

sticajem nekih glupih okolnosti, jednom prilikom nisam jeo 48 sati. niste svesni kakav je osecaj i ne bih vam to pozeleo. svaki zvuk i rec su me iritirali do neuracunljivosti. naelektrisan do pucanja, uleteo u kucu, otvorio konzervu tunjevine i teglu meda koja je bila na stolu. ortak koji je u tom momentu bio tu rekao "izivini, ali ja ovo ne mogu da gledam" i izasao napolje. i danas se seca te scene.

 

Tipican PMS u zena... jede se sve sto padne pod ruku, da si posle sam sebi gadan sta si sve pojeo i u kojim kombinacijama, ali ta glad, kao da iz dubina Mordora dolazi....

Naravoucenije: Bezite od zena u PMS-u ili ih odevdite na neku klopu i sve super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tipican PMS u zena... jede se sve sto padne pod ruku, da si posle sam sebi gadan sta si sve pojeo i u kojim kombinacijama, ali ta glad, kao da iz dubina Mordora dolazi....

Naravoucenije: Bezite od zena u PMS-u ili ih odevdite na neku klopu i sve super

Meni ovo kad mi secer padne, u PMSu imam druge reakcije :haha:

 

Verujem da Kuruz nece zeleti da upotrebi slamcicu do kraja zivota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tipican PMS u zena... jede se sve sto padne pod ruku, da si posle sam sebi gadan sta si sve pojeo i u kojim kombinacijama, ali ta glad, kao da iz dubina Mordora dolazi....

Naravoucenije: Bezite od zena u PMS-u ili ih odevdite na neku klopu i sve super

 

istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak ima nešto što je i meni bilo strašno

jedan od bivših cimera je jeo hleb, majonez i slaninu i ništa više uz to

do tog nivoa nisam stigao

Ja jednom napravio sendvič od pola vekne 'leba, svinjske masti i slanine. Studentski dani, četvrtak.

svinja >>>>>>> sve ostalo

 

Naravno, piletina ionako nije meso.

 

Tipican PMS u zena... jede se sve sto padne pod ruku, da si posle sam sebi gadan sta si sve pojeo i u kojim kombinacijama, ali ta glad, kao da iz dubina Mordora dolazi....

Naravoucenije: Bezite od zena u PMS-u ili ih odevdite na neku klopu i sve super

PMS? To mu dođe blow job week?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jednom napravio sendvič od pola vekne 'leba, svinjske masti i slanine. Studentski dani, četvrtak.

 

ja sam redovno jeo pastetu usput tako sto bih kupio pola leba i onda u hodu dzapao leba i mazao ga u pastetu i tako jeo (to se moze u hodu inace, lebac za misku) ili bih jednostavno grizao hleb i pastetu zasebno (pasteta se moze gristi zapravo kad odvojish konzervu od nje, ono svuces kao koru od banane).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...