Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Čim sam video ono dodavanje Tea, u polu-kontri, koje nije prošlo, a onda njihov koš iz kontre, znao sam da su krenuli da se jure sa njima, a tu nemamo šta da tražimo...

Sudije su gejevi, državljani SAD-a su bolji, a naši se usrali. Simon i Bradulj imaju najveća muda.

Evo Štimare, samo dok se zagreje, sad će da pokida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја кад сам написао да су сусрет у групној фази играли са 20% снаге, поједини овде рекоше да сам Дарконет. :bigblue:

 

Мало стегли у одбрани, шут иде без стајања и то је то, крај приче.

Ово сам и очекивао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gledao malo pocetak, jos su vodili ...

 

videlo se da igraju stegnuto u napadu, prosto su se usrali... videlo se jos kod onog prodora Markovica kad je promasio cist zicer, od straha da ne popije blokadu ranije izbacio loptu... u principu dobijaju nas na skok najvise, tu su dominantniji mnogo od nas ...

 

sad mi zao sto ne odoh u kladionicu da stavim pare na Amere...u Mozzartu bio hendikep 10.5 , svugde po stranim kladionicama 15.5 ... jebiga, makar bih uzeo lovu, bar neka satisfakcija ... kurac, nista ni od toga :)

 

Ја кад сам написао да су сусрет у групној фази играли са 20% снаге, поједини овде рекоше да сам Дарконет. :bigblue:

 

Мало стегли у одбрани, шут иде без стајања и то је то, крај приче.

Ово сам и очекивао.

 

Pa to. Ova utakmica ista ona pre dve godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Durant ne spava...

 

Jordan 2 poena ali se lepo veseli na klupi...

 

 

Bogdan se usro, al' bolje da nastavi da šutira, možda ga krene, ovako kad ne sme da šutne, ne služi ničemu... Ide ga jedino dribling, neće ni šut ni dodavanje :haha:

 

Ovaj post sam poslao dok je bilo petnaes a ne tries, trokira jumetal, napeto xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, podbacio je, ne samo na ovoj utakmici nego na celom turniru. Tako je bilo i prethodnih godina. Imao je jednu-dve dobre partije i to je to. Ocekivao sam od njega da preuzme malo vise odgovornosti, jbg. vreme je....ali ocigledno jos nije izrastao u lidera. Po meni najzasluzniji za ovaj uspeh su Teodosic, Raduljica i Markovic, ostali su bili pomocno osoblje, dovoljno za srebro.

 

i Jokic je bio solidan, njega sam zaboravio ...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема Богдановић константу. Против Хрвата био најбољи, против Аустралије добар. Данас ништа. И да је погодио пола од промашеног, ништа се ту значајније не би променило.

Ово у групи није толико ни битно. Гледало се да се избегну Амери после пораза од Аустралије.

 

Ово је, за мене, изнад свих очекивања.

Ми једва крштену петорку имамо.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

objasnite mi koji je kurac Bogdanoviću

Fan benda "Beogradski sindikat", eto šta je.

 

Elem manje više očekivan rezultat, ipak su to amerikanci, u Bronksu ima barem 5o ekipa koje bi sklepane igrale egal sa Birčevićem, Simonovićem, Jovićem, Štimcom i Kalinićem.

 

Nema veze, ogroman uspeh, svaka čast momcima.

 

Усташа.

Klasičan Bogdanović.

 

Realno, podbacio je, ne samo na ovoj utakmici nego na celom turniru. Tako je bilo i prethodnih godina. Imao je jednu-dve dobre partije i to je to. Ocekivao sam od njega da preuzme malo vise odgovornosti, jbg. vreme je....ali ocigledno jos nije izrastao u lidera. Po meni najzasluzniji za ovaj uspeh su Teodosic, Raduljica i Markovic, ostali su bili pomocno osoblje, dovoljno za srebro.

 

i Jokic je bio solidan, njega sam zaboravio ...

 

Da nije bilo Bogdanovića ne bi pobedili Hrvatsku, ali nema veze, slažem se da je Teo izdominirao, epikpa je osvojila srebro, svakako nismo noćas izgubili zbog loše partije Bogdanovića, nije ni Teo nešto epohalno odigrao noćas.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Elem manje više očekivan rezultat, ipak su to amerikanci, u Bronksu ima barem 5o ekipa koje bi sklepane igrale egal sa Birčevićem, Simonovićem, Jovićem, Štimcom i Kalinićem.

 

Apsolutno, to je nepobitna činjenica.

 

Ovde je, pre svega, kondicija presudila. A možda i kojekakva hemija. Mnogo su izdržljivi i skočniji.

I tačno sam znao da će Durent da izdivlja, predosećao sam to i javno govorio, samo što to ovde nije dokumentovano tj. zapisano. Jednostavno nema ko da ga čuva. Jedino se njega i nepozvanog Lebrona treba uistinu plašiti

 

Veliki uspeh za zemlju od sedam miliona stanovnika, Đorđević je stručnjak svetskog formata, prevazišao je Dudu odavno.

Da je ovu sklepanu ekipu, prepunu cigana s peškirima, poveo Radonjić - ne bi se prošla grupna faza.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...