Jump to content

Gde ćete za doček Nove godine?


LazaGNR

Recommended Posts

Ma vazi, igro sam ko Djogani! Nisam silovao... JOS! Cepao sam gangan stajl sa sklekovima onaj deo, tu su se zenske bradavaje obrele u mojim ustima! Mazio sam se uz Crvenu Jabuku, nije los bend. Igrao sam neku stvar od Dara Bubaara band.

 

JA ZELIM TVOJE SEKSI TELO

 

SVE TE STVARI DELUJU BAS VRELO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад би укинули нерадне дане за усрани први мај, ово би још и имало смисла. Овако је само још један изговор за нерад, а прочитао сам да привреда због празника губи 16.5 милиона евра дневно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vitaminova Nova Godina je večeri 17. na 18. januar, pa hoće da se pridruži slavlju samo neka skine novu epizodu Archera kada procuri na internete. Umesto opijanja tu je chat sa mnom o tome kako je super epizoda i kako je to najbolji crtani na svetu.

 

Come on, 22 black, 22 black, 22 blaaaack... ass!... son of a bitch!

 

Not you, giant African man :haha:

 

Nažalost ograničen mi je net pa ne mogu da pratim treću sezonu :cry:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bi u SPC imali malo razuma, pa konačno prešli na normalan kalendar, ne bi bilo 2 Božića, 2 Uskrsa, 2 Nove Godine

Pa nemamo mi 2 božića i 2 uskrsa.

 

привреда због празника губи 16.5 милиона евра дневно.

Pomoslio bi čovek da smo lideri u regionu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bi u SPC imali malo razuma, pa konačno prešli na normalan kalendar, ne bi bilo 2 Božića, 2 Uskrsa, 2 Nove Godine

Koliko mozes da zabrljas u u samo jednoj recenici..

Niti imamo po dva praznika, niti je "normalan kalendar" za koji se zalazes tacan.

Jedino je Milankovicev kalendar resenje, ali posto SPC to uopste ne zanima tesko da ce se to desiti uskoro ( iako je taj kalendar usvojen na nekom pravoslavnom saboru koliko se secam).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cela ta priča oko mnogo praznika kod nas ne pije vodu. Sestra radi za holandsku firmu u Novom Sadu, bila je 2 puta u Holandiji u matičnoj firmi, kaže da već petkom u firmi nema nikog, dođe samo jedan radnik i to je to. O suboti da i ne pričamo. Ne znam kako je u drugim firmama, ali kaže da su Holanđani generalno veoma lenji. Isto i u Nemačkoj. Drugarica bila u dva navrata po 3 meseca tamo. Kaže da je bar jednom nedeljno neki praznik tamo, a često i 2-3 puta. Toliko o tome da propadamo zbog mnogo praznika. Ne zaboravite da se kod nas radi i subotom, što na zapadu baš i nije moda.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...