Jump to content

Kultni albumi koje ne volite


Recommended Posts

Управо тако. А уосталом, овакве теме и служе само за субјективна мишљења. Неко ће рећи да је нешто говно, а неко други ће на то говно да дрка сваки дан. Чисто да се оградим, не мислим на мене и Блек, јер албум није говно. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pitanje

Kako se definise kvalitet? Nesto nikada nisam mnogo razmisljala o tome, muziku k'o i filmove-svidja mi se/ne svidja mi se/ok je al' ne bih ja to svaki dan... Kako zakljucujemo da je album kvalitet a dosadan nam je subjektivno? Kao Lemiju DT na primer?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pitanje

Kako se definise kvalitet? Nesto nikada nisam mnogo razmisljala o tome, muziku k'o i filmove-svidja mi se/ne svidja mi se/ok je al' ne bih ja to svaki dan... Kako zakljucujemo da je album kvalitet a dosadan nam je subjektivno? Kao Lemiju DT na primer?

 

Јебига, такве ствари су зајебане, јер мораш да гледаш са објективне стране. На пример, слушаш тај ДТ, скапираш да је музика квалитетна и комплексна, да се све уклапа како ваља, иако је зајебано одсвирано, али ти је субјективно досадно тако нешто или није по твом укусу. Што је и код мене случај, када је тај бенд у питању.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебига, такве ствари су зајебане, јер мораш да гледаш са објективне стране. На пример, слушаш тај ДТ, скапираш да је музика квалитетна и комплексна, да се све уклапа како ваља, иако је зајебано одсвирано, али ти је субјективно досадно тако нешто или није по твом укусу. Што је и код мене случај, када је тај бенд у питању.

 

Upravo to.Svako sa makar malo iskustva u slusanju muzike moze proceniti da li je neki rad kvalitetan,koliko god da se njemu licno ne svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od CF valja Morbid Tales, Emperor's Return, zakljucno sa To Mega Therion. Od 1985. do 2010. (Eparistera Daimones), Tomislav Ratnik nije izbacio nista stvarno kvalitetno.

 

e ako into the pandemonium, vanity/nemesis i monotheist (koji se meni lichno i ne svidja narochito) nisu kvalitetni albumi, onda ne znam shta da ti kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...