Jump to content

POPLAVE, SRBIJA 2014


kuruz

Recommended Posts

Meni se cini da ce za 2-3 godine sve zaboraviti i biti sve apsolutno isto. Ja od kad pamtim kao klinac kad god sam išao u Bosnu Sava se svake godine izlivala, ali svake, samo što nije bilo baš naseljeno u tom području pa ko ga jebe... Takođe su relativno skoro bile poplave u Banatu kad je takođe bilo i ogromne štete, svake godine maltene je ista priča. Opštine dobiju pare i spiče ih na druge stvari ili neko uzme pare. Da ne pominjem neplansko sečenje šume i direktno izazivanje pojave klizišta. Prevencija nije poznata reč u našem jeziku, da ne pominjem osiguranja...

 

Ali ajde da ne gušim temu ovim i da se pravim pametan dok još nije sve prošlo...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su ti retardi što prstom nisu mrdnuli, a gledaju svaki gest Đokovća i seru šta god da čovek uradi. Traže da ne igra, kao da bi njegovo neigranje pomoglo ljudima. To su ti majmuni što gledaju kako narod dolazi autobusima da pomogne njihovom gradu, i umesto da se i oni prihvate lopate, ili donesu hranu za dobrovoljce, ili bilo šta, oni trče kući i po fejsu pričaju kako su došli pijani ljudi. To su te debilčine, što po facebooku šire lažne vesti o zarazama i hiljadama leševa, i ko zna još kakvim teorijama zavera, i što samo umeju da seru, a sami prstom ne mrdaju.

 

To je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol gde su ostali.Pa sta mislis ko je branio SM i okolinu?Postoje svedocenja da u Sapcu niko nije hteo da mrdne dok se pitao neko ko nije iz sns-a.To sto ostalim nije pajtos Zeljko Mitrovic,udato Vucic,pa da ga agnazuju kao licnu tv pratnju za vreme ovog sranja,ne znaci da ti ostali nisu nista radili.Meni licno to isticanje ja sam pomogao sad i vi ostali pomozite je malo prenapadno.Da opste je sranje,ali vise je bilo vesti ko je dao i koliko je dao para,nego sta se desava na terenu.Pomozi koliko mozes,ali prethodnih dana nisi mogao da zivis od raznih likova sa izjavama ja dao toloko para,ja kupio toliko toga.Meni dozivljaj ovog sranja potpuno nedefinisan.Drago mi je sto je narod jos jednom pokazo spremnost da priskoci u nevolji,ali sa druge strane me je potpuno razocarala cinjenica da smo skroz prsli i kao drustvo i kao drzava.Nije da sam verovao da smo normalna drzava,ali totalno je rasulo,ne zna se ni ko pije ni ko placa,a poplava je samo pocetak.Kako ce se konretno pomoci ovim ljudima,ja stvarno nemam predstavu.Narod para nema,a ovi sto imaju,ti ce dati ali juce(evo nasi dargi poslanici su iskukali kako je 30k mnogo da se odvoji na mesecnom nivou,od njihove bedne plate,pa su se nekako dogovorlil da to bud 15k,a da pricam o dragim nam sirtoim tajkunima nemam nameru).Bilo kako bila jos gora polpava nam tek sledi

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, ma nisam bot, rekoh samo da se nadam... Smatram da je jako neukusno njegovo ophođenje prema kolegama, i kapiram da je sve to isto sranje, eto, prosto se NADAM da će se bar nešto promeniti na bolje, jer ne vidim kako može gore od ovoga.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina ljudi se pali na to kako ih Vucko postrojava i kako im se dere kad kasne xD

 

Koncentrise se gospodin primarno na propagandu i demagogiju, pa tek onda na ostalo.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ko info da li ce se na Makisu raditi i danas?

 

Pre par minuta sam video status na spejsbuku kako je potrebno stotinak dobrovoljaca, ali to nije zvanichno.

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh i ja na poplave.rs, krecemo uskoro drugar i ja, tako je bilo i juce i prekjuce, da l' ima posla da l' nema, pa se naradismo dobrano :D Inace, preporucujem svakome punjenje dzakova, odlicna atmosfera vlada, radis dobru stvar i jos znas da ti dzakovi idu gde je namenjeno, odmoris mozak malo, a jos i jacas ruke i ledja :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel od suraka pasenoga njenog oca ciji brat od tetke zna drugaricu ciji cale radi u batutu ili neko zvanicno obavestenje za preventivu?

Voda za pice je u redu, ali ostoje okviri utvrdjenih vrednosti kvaliteta, setace se po tim okvirima, neko ko je osetljiviji moze stomak da mu odreaguje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, preporucujem svakome punjenje dzakova, odlicna atmosfera vlada, radis dobru stvar i jos znas da ti dzakovi idu gde je namenjeno, odmoris mozak malo, a jos i jacas ruke i ledja :)

 

^to. x puta bolje od teretane, moze i da se pusi i popije stogod...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamandaliti skupstinu i uliti sav visak vode.

 

Voda za pice je u redu, ali ostoje okviri utvrdjenih vrednosti kvaliteta, setace se po tim okvirima, neko ko je osetljiviji moze stomak da mu odreaguje.

 

znas kakav je narod..pomenes "voda ce..." i vec pola grada nije ni saslusalo do kraja a opustosene sve radnje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam stigao da citam sve komentare...Vidim da se spominju mrtvi u Obrenovcu. Iz prica ljudi koji su evakuisani izgleda da stvarno ima mnogo vise nego sto se spominje. Ja sam cuo brojke od 200 do 1000...

Ljudi su razocarani i besni ali ne treba dizati paniku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...